Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz rudi #23 üzenetére

    Ja értem, tehát az nem számít, hogy nincs semmi baj vele, de mivel nem felel meg a te árletörő elvárásaidnak rögtön le kell húzni, hogy meglegyen a kis személyes bosszúd, már amennyi erődből telik.
    Abban, hogy ebbe az országba még annyi AMD-s noti sem jut el, amennyi megjelenik, jelentős szerepe van annak, hogy az átlag vevő/eladó semmit sem tud róluk, olyan tévképzeteik vannak, hogy túlmelegednek, tönkremennek (épp pár hete beszélgettem egy notebook szaküzlet eladójával), na ezen a helyzeten a te hozzáállásod sem segít semmit, max. megerősíti.
    Az aláárazást meg nem tudom hova fokozhatnák még, amikor a gépemet vettem volt 200k, a ZM-procis csúcsmodellek pedig 250-270k, az Inteles testvérmodellek 280-300k-ról indultak és 350-370k-ig elmentek, és akkor ez még nem p-s EliteBook volt, sima b-sorozat.

    Persze hogy én hoztam fel, mert állandóan siránkozol, hogy így P-sorozat, úgy az ULV (ez utóbbi subnotebookban már bőven a félmillió plusz kategória, és ugye ez a te szíved csücske), mivel a te egyéni érdeklődési köröd erre korlátozódik, azzal nem is foglalkozol, hogy a többi (alsóbb) szegmensben milyenek az erőviszonyok. A VGAnfo-t is pusztán ezért hoztam fel, az az jellegéből adódóan oldal arra fókuszált, ami az olvasókat érdekelte (de nem olyan rendezetlen és ellenőrizetlen blogkupac volt, mint a logout), nem arra, ami téged, vagy amit a gyártók akartak az arcunkba tuszkolni.
    Csak egyszer élném meg, hogy az Intelt bármilyen formában is negatív színben tüntetitek fel legalább akkor, amikor megérdemelné, de akkor is max. hümmögtök egy kicsit, aztán odabiggyesztitek a "Tetszett" plecsnit, az AMD-t bezzeg nem vagytok rest ostorozni, mindenfélének elmondani, stb.
    Az i5 mobil vonalon is baromi drága lesz, egy alap, nem üzleti, nem gamer tucat ANUS noti 200k, az AMD nyilván ennek megfelelően fogja pozicionálni a termékeit, dehát ez téged tudjuk nem érdekel, gyorsabb mint az M600 és kész, ennyi neked elég, hogy lehúzd.

    Erre meg inkább nem is reagálok, mert egyszerűen nincs értelme, ha te erről meg tudod győzni magadat akkor azért, ha meg kötelező marketing bullshit akkor azért.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák