Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz VaniliásRönk #22 üzenetére

    Azért kell lehúzni a Tigris platformot, mert az Intel egyeduralom megtöréséhez kevés 2009 végére egálba jönni a Core 2 alapú platformmal. Nézd meg, mire jutottak vele, 3-4 konfig kapható vele a "légypiszokban". Igen, nyilván nyom az Intel, mert az a fajta. Csakhogy ezzel számolni kell, mert évtizedes jelenség, és nem fog varázsütésre változni. Ezért kell még masszívabban az Intel árai alá menni, még masszívabb teljesítményt kihozni, még masszívabban kapányolni akár ellenük is stb. stb.

    A fél-egy milliós dolgot csak és kizárólag Te hoztad elő. Én ugyanis a 200-300 000 forintos kategóriáról beszéltem, amibe a P8000 és az M600 és az i5 fog versenyezni pár hónapon belül. Neked a hobbid mindenféle, oda nem illő dolgokat előszedegetni. Most is, honnan a rákból jön elő egy fél évtizedes hobbi hardveroldal? Abu nem ugrik minden AMD-t előnytelen fényben feltüntető részletre, nem harap, hanem kérdez. Objektivitásban Te még az én szememben fényévekre vagy tőle. Igen, multimédiában AMD, Igen, a Core i5 desktopon bődületesen túlárazott, igen az egész LGA1366/115x foglalat elkülönitése baromság, de ez az Arrandale cucc eléggé jónak ígérkezik. Sokkal jobbnak, mint a Tigris, ami úgy indított, hogy teljesítményben felzárkózott.

    A kérdésedre a válasz, már ha az a kérdésed, hogy miért vagyok "Intel-fanboy". Szerintem ez csak a Te szemszögedből tűnik így. Ugyanis engem semmilyen lelki vagy anyagi érdek nem fűz egyetlen gyártóhoz sem. Pusztán mérek, tapasztalok, és megosztom a véleményemet másokkal. Ha neked nem tetszik, krtizálj csak teljesen nyugodtan, csak arra kérlek, hogy kevésbé komikus módon tedd, hogy értelmesebb vita alakuljon ki.

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák