Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forumpista

    aktív tag

    válasz tibcsiworld #99 üzenetére

    Te valami árnyékbokszot űzöl, én sehol nem mondtam hogy a jelenlegi balesetért a Tesla a felelős. Az a baj hogy valamiért valamifajta személyes harcnak veszed hogy megvédd a Teslát, még akkor is ha egyébként épp nem is támadja senki.

    Én csak annyit mondok - és sokan mások is - hogy a Tesla autopilot és full self driving funkciók megnevezése félrevezető, mert sem jelenlegi állapotában, sem az elmúlt 5 évben nem volt képes arra amire a neve utal.

    És akkor is félrevezető, ha aláírod előtte hogy eladhatnak rabszolgának meg akkor is ha személyesen Elon Musk mondja el a vásárlás előtt, hogy a full self driving, az nem full self driving, csak így hívjuk, mert jobb név épp nem jutott az eszünkbe és akkor is ha a felhasználó kezébe nyomsz egy 500 oldalas guide-t erről meg akkor is ha a repülőgépeknél így hívják.

    Ha pedig szerint az nem félrevezető, hogy a full self driving az nem full self driving-ot jelent akkor valami baj van a kobakodban, de ez már nem az én dolgom.

    És igen, más gyártok is operálnak félrevezető nevekkel, de egyfelől ez nem menti fel a Teslát, másfelől ha LED tévé nem is LED-eket tartalmaz abba nem hal bele senki. Ha viszont valaki azt gondolja hogy a Teslája tud önvezetni, abba igen. Jó eséllyel csak a delikvens, rossz esetben más is.

Új hozzászólás Aktív témák