Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz ge.k.ko #107 üzenetére

    látom nem érted. soha senkihez nem megy oda. nem ilyeszti meg. mert nem hagyom. folyamatosan figyelek magam köré 360ban.

    amint kiözeledik valaki valami behív láb mellé és rendezetten kitörés kiszagolás nélkül elhaladunk egymás mellett. vagy félrállunk út szélére leülnek és megvárjuk amíg elmegy a bicigli gyalog autó...

    isten bizony nem értem mi a feleőtlen ebben. soha a tetves életben senki nem szólt még be hogy fogjam meg hanem csak leesett állak voltak amikor az én megoldásommal biztosítottam mindenkinek az aurája kutyamentességét meg elismerő kommentek hogy milyen jólnevelt kutyák. érted. nem kutyás egyszerű járókelőben bizalom és elismerés ébredt nem félelem.

    soha a tetves életben nem tűrném hogy majd a kutya eldönti ő pedig oda megy örülni szaglászni valamihez. mert mindenkinek joga van nem szeretni kutyát és nem vágyni rá hogy random állat összenyalja. csak hogy én ezt 100%ban megadom embertársaimnak póráz nélkül.

    a bátrabbja amugy hogy de jól neveltek némelyik megkérdezte szabad a semizni. válaszom saját felelősségre. nyálas leszel felugrik pörög forog odaveri a seggét a térdedhez... de ez akkor történik ha feloldom a lábhozt és elengedem oda az emberhez. csak úgy nem.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Majka26

    csendes tag

    válasz ge.k.ko #107 üzenetére

    Látom régi topic, de nagyon örülök, hogy valaki ezt leírta. Közterületen a kutyát csak pórázzal lehet vinni. Kész, pont. Nekem is van kutyám, aki nem nagyon szívleli a többi ebet, ennek megvan az oka. Viszont, amikor fut felénk a 2 kg-os csivava és az én 25 kg-os staffi keverékem majdnem megharapja még én leszek a hibás, pedig én pórázon viszem és már szájkosárral is. Jobban kéne figyelni... :R

Új hozzászólás Aktív témák