Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsin

    senior tag

    válasz BabMester #339 üzenetére

    Mi is repültünk volna akkor inkább, de pont nem indult akkor repülő, de csak egy fesztiválra mentünk ( 1éjszaka). simán meglettünk volna hátizsáknyi cuccal.
    Prága szerintem sem olyan jó :D max 3 nap 1x. de sok sörözéssel. Igen jókat lehet sörözni meg enni, de Szlovákiába ha átgurul az ember kocsival, karton számra hazahozza a csehsöröket ugyanolyan jó áron :D pld Gambrinus :U ebédelni is jókat lehet Párkányban, vadasból 1-2 helyen.

  • DavidQ

    tag

    válasz BabMester #339 üzenetére

    Én az a sörözős, városban bandukolós, látványosságokat meglátogatós nyaraló vagyok. Egyszerűen agybajt kapnék, ha egy strandon kéne eltöltenem a napjaimat. Ha már utazok X kilométert akkor szeretek a természetben sétálni, várost nézni, állatkertbe menni, kipróbálni (a) helyi ételeket-italokat. Prága már régóta vonz, de eléggé el vannak szállva a szállás árak. (Legalábbis januárban még el voltak szállva, amikor szállásokat keresgéltem.) Egy olcsóbb panzió is annyiba került, mint egy 4*-os hotel reggelivel, Salzburgban - legalábbis voucherrel. Így idén az osztrák barátainkat látogattam meg.
    Egyébként Salzburgot meleg szívvel tudom ajánlani. Nagyon szép, tiszta, élhető város! És a környékén egy csomó látnivaló van! Egyetlen negatívum talán az volt, hogy az éttermek, sörözők elég drágák és nem mindenhol volt angol nyelvű étlap.
    Kicsit eltértem a témától, de a lényeg, hogy ha csak egy 3-4 éjszakára is, de szeretnék majd Prágába menni. Talán jövőre. :) Ha tudtok valami kihagyhatatlan ajánlatot, megköszönöm ha bedobjátok ide! :R

    Nem minden kínai szirszar szar!

Új hozzászólás Aktív témák