Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    ideje lenne levédetniük a szabad levegőn való működést is

    I am cancer in your bones

  • vehement69

    senior tag

    én nagyon szeretem az Apple termékeit, Steve Jobs is egy szimpatikus ember szerintem, de a marketingeseik nagy görények lehetnek. ez a levédetősdi pedig emlékeztet azokra a kis foshúgy cégekre, akik levédetnek minden szir-szart, majd amikor elegen használják a technológiát jó ideje (=nagy pénzt lehet levenni), akkor csak így megjelennek. persze mindezeknek a döntéseknek SJ-n is át kellhet menniük, szóval a fenti állításom már kicsit bizonytalan :) oltári nagyokat lehet mostanában csalódni a céggel kapcsolatban, remélem ezt gyorsan elfelejtik! saját magukat járatják le és nem azzal kell 'jobbá tenni' a saját terméküket, hogy mindenféle köcsöggörény ügyvéd (anyám is az :S ) játszadozása a törvénnyel megtilthatja a konkurenciának a technológiák használatát, mert ez csak visszafogja a fejlődést. nem is értem, mit szaroznak ilyenekkel, az iPhonehoz még nem nőtt fel (bár elkezdtek ;)) egy konkurens készülék sem.. és nem is fognak egy ideig.. jó, talán a Pré, de az meg egyrészt hardveres qwerty, másrészt botrányosan ronda!

    szerk: hogy megelőzzem a flémet, kérlek, vegyétek szigorúan szubjektív és személyes véleménynek az iPhone 'jóságára' való utalást! én így gondolom! boccs akit zavar!

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák