Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbig25

    őstag

    válasz guni #6533 üzenetére

    Az OpenRecovery-vel elég sok mindent lehet csinálni. A legfontosabbak: rootolás, teljes ROM backup/restore lehetőség, főzött ROM telepítés, tuning, stb...

    Ahhoz, hogy az openrecovery működjön egy pár dolgot még csinálni kell...
    Ha teljesen gyári állapotban van a telefon, akkor:
    ■ 100%-ra feltöltöd az aksit
    ■ letöltöd ezeket: vulnerable recovery - RSDLite - Motorola driver és az OpenRecovery 3.3, de ez már megvan Neked
    ■ felrakod a drivert
    ■ telefont kikapcsolod -> D-pad fel nyomvatartása közben bekapcsolod a telót
    ■ elindítod a gépen az RSDlite programot
    ■ rádugod a telót a gépre, hagyod, hogy a gép felismerje
    ■ RSDLite-ban kiválasztod a Vulnerable recovery.zip-ben található *.sbf kiterjesztésű fájlt és flasheled. Közben a teló újraindul...csak akkor van kész, ha az RDSLite kiírja, hogy succes.
    ■ az SD kártya gyökerébe mehet az openrecovery mappa és az update.zip fájl
    ■ telefont kikapcsolod -> X + power gombbal bekapcs (2-3 másodpercig nyomni kell a kettőt együtt)
    ■ megjelenik egy háromszög -> hangerő fel nyomvatartása közben megnyomod a kamera gombot -> így jutsz a gyári recovery menübe
    ■ itt kiválasztod az apply update.zip -et
    ■ töltöget egy kicsit és már az Openrecovery-be is vagy

    Hát röviden ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    ...

  • rena224

    tag

    válasz guni #6533 üzenetére

    válasz a kérdésre... igen előfordul pl nálam is ez a kilépegetős, reebootolós dolog, de csak akkor ha játszom, vagy huzamosabb ideig megy a gps vagy egyszerre több nagy memóriaigényű progi fut stb... amúgy nekem a legújabb CM7 van fent, 1000re húzva a proci, eddig azt gondoltam én, h túlmelegszik talán a procihúzás miatt, és azért indulgat újra(mert azzal semmi bajom nincs ha kilép és kiírja, h "figyelj paraszt elfogyott a memória :D , ezzel együtt tudok élni, de így h folyamatosan reebotolgat... :W ) erre tudtok vmi okosságot??? én például már felpattintottam a gépre ezt a szupercsárdzser nevű cuccot, viszont csak átlagosra állítottam a mem.kezelést, tegyem át vmi agresszívabb státuszba, az segítene??? :F

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Új hozzászólás Aktív témák