Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Konflikt #95 üzenetére

    "majd egyszer azert probalj ki egy androidos telefont"

    Kb. 2 perc sétára lakok a Speedshop-tól...szerinted nem nyomkodtam végig az összes kiállított droidos telót többször is? Volt hogy 1,5h "buziztam" őket. Árban nem volt limitáló tényező, de így sem találtam szimpatikus modellt. Persze ez nem olyan mintha megvenném, és használnám, de azért első benyomás is van a világon. :U

    "irtad, h 1/3 aron van az arena (az arba most nem mennek bele, de 120-ert GSM boltbol szerezheto a milestone, az arena meg kb 60K, tehat maradjunk csak a felenel"

    Mivel gyári garival 60k körül van az Arena, ez meg a cikk szerint 170k környéke lesz, inkább 3x árban. Persze ezen felesleges vitázni, nem is értem miért emelted ki, mert az egyik bolti és gyári gari között max. 10k van, míg a másiknál 50-55k. Én a 2 gyári garra vonatkozóan írtam, te meg a bolti garit hasonlítottad össze.

    A többire nem reagálok...én másképp gondolom.Pont. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák