Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz jokkerbacsi #22381 üzenetére

    2 kollégámnak van x8-a, és azt mondom mindenképp előrelépés. ha másban nem kijelzőméret/felbontásban (és és föld, miközben a fizikai méret sem sokat változik), összeszerelési minőségben (nem recseg a hátlap, legalábbis nálam nem :) ) és a hadver erejében (nem szaggat komolyabb pályákon az angry birds, illetve flash támogatás).

  • x.pet

    tag

    válasz jokkerbacsi #22381 üzenetére

    Ugyan nincs összehasonlítási alapom, de én nem bántam meg, ezért az árért most sem választanék mást (meg amúgy sem :) ). 2.34-es gyári rommal használtam 3 hónapot, miután megtaláltam a megfelelő alkalmazásokat semmi problémám nincs vele. 1 hónapja gyári 2.51-es rommal használom, számomra különösebb változást nem hozott (amiket javított vagy nem használom, vagy más alkalmazás használatával korábban már kiküszöböltem).
    A víz- és porállóságra én kezdetektől fogva úgy néztem, hogy ez egy kis plusz védelem, de fel sem merült bennem, hogy megúsztassam. Ha netán elkap egy zivatar, vagy véletlenül beleejtem valamibe, akkor nagyobb eséllyel ússza meg a balesetet. A Nokia után egyedül az akkuidő volt negatív, de ez minden okos-telefonnál így van, a DEFY még ebben is az átlag felett teljesít.

    A kiválasztáskor nekem is fontos volt a hotspot/tethering, mivel sokszor csak a telefonról tudok netet adni a notebooknak. (Nokia E51-el USB-vel ez stabilan működött.) Ugyanakkor a vásárlás óta pont nem szorultam erre, de azért próbáltam kitapasztalni ezt a funkciót. A tapasztalat, hogy a gyári alkalmazás nekem nem működik stabilan, fél óránál tovább nem bírta szakadás nélkül sem WiFi-n, sem USB-n (még 2.34-el teszteltem, nem tudom a 2.51 ebben hozott-e javulást). A szakadás után sokszor csak a telefon restart után tudtam újra felépíteni a kapcsolatot. Rootolás után elkezdtem használni az ingyenes "Wireless Tether for Root" programot, amely egyenlőre jól teljesít, hosszabb (több napos) tapasztalatom még ezzel sincs, viszont többször fél napot simán ment szakadás nélkül.
    USB-s megosztásra az 'EasyTether Lite'-ot próbáltam, ez is sokkal stabilabbnak tűnt, mint a gyári, a korlátlan használathoz ezt viszont meg kell venni, bővebb tapasztalatom nincs vele.
    WiFi hotspot tartós használattal kapcsolatban még annyi, hogy természetesen ez zabálja az akkut, úgyhogy ajánlott töltőn tartani, illetve melegedik is (kb. 40°C) a telefon, de ez minden telefonnál így van(Nokiánál is így volt).

    Én is örülnék neki ha valakinek van tapasztalata WiFi hotspot/USB tethering használattal 2.2 vagy CM7 alatt és megosztaná azt.

Új hozzászólás Aktív témák