Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz Pompi #846 üzenetére

    +1
    De sajnos én akövetkezőket szedegettem össze a neten.
    - Samsung: Jó telefonok, néha azért raknak bele tervezési hibát, lásd GPS galaxy s-ben, de mintha a Bada rendszerű gépeik sem a GPS moduljaikról lennének híresek. A telefonjaik nem túl strapabíróak és a hazai szervíz csapnivaló hozzá ráadásul. Nekem olcsó samu telefonnal 6 hónap használat után a tölthetetlen telefont beázási hibával tagadták meg a javítását évekkel ezelőtt (Semmilyen beázás nem volt, igen én is izzadok, de ezt egy telefonnak bírnia kell). Nos mostanában olvastam ugyanaz az eljárásuk a 130ezres SGS-re is. No innentől lemondtam az SGS vételéről. Android Upgrade eddíg csak SGS-re.
    -HTC alapvetően drága. Kollegám desire-t képtelenek kijavítani, volt már alaplapcserén is. Viszont Garanciával nem kekeckednek. Android upgrade esetleges, tutira itt sem lehet menni. Nekem ár problémáim vannak főleg a márkával és korántsem elnyűhetetlen a pénzéért. Kicsit elkanászodott a gyártó, az upgrade politika a népszerűség növekedéssel arányban romlik....
    -Sony-Ericson: Háát ez se olcsó, de az 1.6-os androiddal telefont kiadni....
    Ettől függetlenül asszony lehet kap x10minipro-t az előfizetésére, mivel nem berheli, Telefonál, nagyon ritkán SMS, viszont néha GPS navigáció jól jönne neki és talán ez egy nőies modell. Jelenleg no MultiTacs. Upgrade politika, na ne vicceljünk, nincs!!!!
    -LG: Későn ébredtek, egyenlőre alsó- Alsó középkategória.
    -ZTE (BLADE): Nagyon jó ár/érték arányán, de erős kompromisszummal. Megfontolandó kompromisszumképes emberkéknek. Középkategória egyenlőre nincs és fiatal versenyző a telefongyártók közül itt európeában legalábbis. Upgrade, fene se tudja.
    -Egyéb, főleg kínai: Passz, még nem nyertek elég teret. Mondjuk Alsó kategóriában.

    Na most maradt a Motorola:
    Lefedik a középkategóriát és csúcskategóriát is.
    Sajnos Európeába csak lassan jutnak el a modeljeik
    Talán telefonjaiknak van a legkissebb meghibásodási aránya.
    Nem véletlenül ők jöttek ki először Androidos strapa telefonnal.
    Upgrade politika vacak az tény, de a Sony-nál biztosan jobb. Talán a Samsungékat is lenyomja. Pl. Droidra van upgrade hónapok óta USA-ban, ikertesó Milestonera még nincs.
    Jah user nyomásra talán a CLIQ, backflip is 2.1 upgrade-t is.

    Összefoglalásképpen, aki megbízható, közép-felső kategóriában, "pedigrés" gyártótól telefont akar annál nagyon nagyrészt a Moto játszik, vagy marad mint opció. Az upgrade csapnivaló, de ez többieknél is ilyen.
    A gyártók nem is akartak foglalkozni vele, csak a parasztlázadás és a rettegett epül kényszeriti részben őket erre.

Új hozzászólás Aktív témák