Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Moleman #25498 üzenetére

    Nekem még nincs megtörve, úgy látom. :D Általában a szervizben is megtörik a cserétől?

    (#25499) fmustang: Oké, írj majd, ha kiderül valami.

    (#25503) rokafiu77: Ilyesmi akkor szokott előfordulni, ha mondjuk rossz Gapps van fent. Ha tényleg ez a hiba, akkor a factory reset sem oldja meg, mert az nem formázza a system partíciót, csak a data-t. Vagyis ha ez a baj, akkor mindenképp újra kell tenni a romot. Én ezt javaslom, ez a tisztább. :)
    Ha 4-es Androidot szeretnél, akkor a 01.17-es Sevenrock-ot ajánlom. Nekem nagyon bevált, ma már mást használok, de azt mondom, hogy ennél stabilabb 4-es Droidot nem próbáltam a Defy-n.
    Itt megtalálod, ez kell Neked: cm-10-20130117-UNOFFICIAL-mb526.zip . A Gapps-ot is itt találod: gapps-jb-20130115-minimal.zip , ezt tedd fel hozzá. A telepítés menetét tudod?

    Egyébként a JB-k tényleg nem mennek túl jól a Defy-n, de ez a Sevenrock rom kivételesen jól sikerült. Ez tényleg jól megy. Azóta is visszasírom. :D Én előtte Whiterabbit 2.1.1-et használtam, az 2.3.7 Android alapú, de a Sevenrock nálam legalább annyira jól ment, mint a Whiterabbit, sőt még egyes helyeken jobban is teljesített a Sevenrock 01.17. Próbáld ki szerintem, ha 4-es Androidra vágysz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák