Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    őstag

    válasz farkas1 #42 üzenetére

    Az a helyzet hogy ez teljesen normális, az általad említett eszköz 10+ éve jelent meg ha jól keresgéltem. Azért ez minden csak nem pazarlás.
    El kell fogadni hogy néha szükséges meghúzni a határt és megszüntetni a támogatást (és itt egyébként simán lehet hogy a gyártó mondta azt hogy köszönjük van már V3-5 verzió elég onnantól támogatni) és részemről a 10 év sok is, bőven elég lene ha csak 5 évre visszamenőleg támogatnák az eszközöket, mert tuti hogy kevesebb lenne a probléma. Szerintem a WIN -es hibák 60%-át az ilyen "egzotikus" HW kombinációk okozzák amiben még futó de már X éve elvault eszközök vannak.
    Azt sem szabadelfelejteni hogy a WIN10 már nem a régi elvet követi miszerint megjelenik 1 főverzió amihez jön 3-4 szervíz csomag kisebb kiegésztőkkel. Mert a régi rendszerben már WIN 11 -nél tartanánk tehát egy teljesen új OS lenne, aminél meg régen nem lenne támogatott az említett HW.

    Driverek bekerülése és kikerülése nem csak az MS választása, de én speciel jobban örülnék neki ha visszatérnék abba az állapotba amikor szinte 0 driver volt mellékelve az OS-hez. Bővenelég lenne a CPU-k és low level utasításkészletekhez tartozó driverek ha bekerülnének.

Új hozzászólás Aktív témák