Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Lacccca87 #57 üzenetére

    Én azért elég sok eszköz esetén megkérdezném, mégis mi szükség driverre, amikor mint periféria a win csak kommunikál vele, ergo egy szabványos kommunikációs csatornát elég lenne támogatni mindkét oldalon.

  • farkas1

    tag

    válasz Lacccca87 #57 üzenetére

    Ezzel egyetértenék, ha egy ilyen eszköz az elavulása után teljes mértékben újrahasznosítható lenne. De nem az, kidobatják a jól működő eszközt, mert a szoftvert nem akarják már rá fejleszteni, ami csak egy program, fizikailag nem létezik. De mivel nincs újrahasznosítás, a szemét lesz belőle, elviszik a lerakóhelyre földet túrnak rá és onnantól 1000 évig szennyezni fog. Ez így meddig mehet?
    Egyébként laptopnál jártam úgy, hogy a wifi-wwan kártyából az új 10 a wwant nem támogatta, bootoláskor behalt, második telepítésnél kártya ki, felment a win, kártya vissza, de a wwan rész telepítése után kék halál, azt le kellett tiltani és ment a win. Ennél a Tplinknél elég volt kihúzni, természetesen így tettem, de visszadugás után telepítette a win automatikus drivert amivel a folyamatos hiba történt. tplink oldalról leszedett driverrel még annyira sem működött.
    Szóval szerintem ez egy csapda, mert ma ment a tévében, hogy feléltük a Föld erőforrásait erre az évre, akkor ilyen pitinek látszó eszközök felesleges kidobálása mekkora kárt okoz innentől? Vagy bármikor? Mert nincs megoldva az újrahasznosításuk, csak a vásárló új eszköz vásárlásra kényszerítése működik olajozottan.

Új hozzászólás Aktív témák