Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Carlos Padre #24 üzenetére

    Ezt a fejlesztőknek kéne megoldani azzal, hogy neked való ellenfelekkel rak össze a szerver. Amikor pár órát beletettem a CS:GO-ba, pl. a tököm tele volt, hogy tele volt a pálya jóval magasabb szintű játékosokkal, miközben én tényleg csak lövöldözni szerettem volna kicsit. Az összesorsolt játékosok fele szemmel láthatóan fürgébb, pontosabb volt (jó, velem amúgy sem tettük túl magasra a lécet), ha csak egy másik random balfasz véletlen nem gyalogolt a célkeresztembe, esélyem sem volt pontot szerezni. Sok FPS-sel játszottam az elmúlt 20 évben, de mindig könnyű fokozaton, a játék kedvéért. Pl. az említett CS:GO (meg szerintem a multis FPS-ek általában) annyi statisztikát csinál a meccs végén, pontosság, találatok száma, kedvenc fegyver, hány lövést kaptál, hány egészségpontnyi sebzést, hányszor haltál meg, hogy bőven lehetne rendesen is összesorsolni a játékosokat, képességeknek megfelelő ellenfelekkel.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák