Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Ezekiell #519 üzenetére

    Ami csúnya általánosítás lenne, hiába számodra jól megvan az Android, nem biztos ezzel mindenki egyetért. Fragmentáció, ezer féle készülék és tucat féle Android verzió miatt nem olyan az optimalizáció, eltávolíthatatlan appok, a stockdroid Google Pixel szimpatikus lenne ám lófasz az elérhetősége, támogatása, az öregeknek ötször kell elmondani a Samsungján a két áruház két galéria két böngésző külön dolgok, Huaweit ne vegyen mert Google balhé van, Xiaomi tojik a biztonságra stb. Ez mind nem baj, láthatóan sokan használják így is, engem nem zavar. Akkor mást se zavarjon az általunk választott rendszer tulajdonságai.

    Az életben szép a változatosság, miért akarjátok erővel androidosítani az iOS-t? Hol userbarát, ha a mostani zártabb vs nyíltabb választék helyett csak a második lenne? Hol van ebben a szabad verseny? Nem baj, ha nektek nem jön ben a zártabb iOS, csak ne akard szétverni, mi se szólunk bele az Android pályáján hogyan mennek a dolgok. Hogy téged idézzelek: [link] ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Giovan!

    addikt

    válasz Ezekiell #519 üzenetére

    Nekem nem is ezzel a véleménnyel volt bajom most, hanem hogy a kolléga meg akarta magyarázni, hogy az Epic győzelme esetén az Apple majd továbbra is ellenőrizheti a minőséget, miközben ez teljes nonszensz. Pont annyi beleszólása lesz ezekbe a dolgokba, mint a Google-nek jelenleg droidon: felugrik majd egy kis ablak a külső forrásból származó app telepítése előtt, hogy: “hé haver, ez veszélyes lehet ám”, amit a user vagy a szívére vesz vagy nem. De erre már az Apple nem nem fog rálátni, ahogy semmi egyébbre sem, ami az App Store-on kívül történik. Innentől kezdve vége is lenne az iOS-nek abban a formában amiben megszoktuk (és amiért fizettem, teszem hozzá).

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák