Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bebuci

    tag

    válasz erahurka #40 üzenetére

    Ez már kezd unalmassá válni. S6 van az asszonynak, visszatért az M7 - re. Nekem note 4, alig várom az április 12-t. Amíg a Samu nem képes összehozni egy lagmentes szoftvert, addig nekem 100000 is sok egy ilyen telóért. Nexus, lg rendben, de ne már a samsunghoz hasonlítani. Laggol, lefagy, kilép a programból. Én a telefont használom, számomra nem státusz szimbólum. Ezért én értékelem ha jól működik. A Samsung viszont nem működik jól. Ezért inkább adnék 190ezret egy htc a9 - ért vagy az új nexusokért mint egy samuért ami nem működik. Vettem 2 samut az S2 után, hát rohadtul nagy baki volt. A noteot megmentik úgy ahogy a pen képességei. De az S6 már bocsi, de a szoftver alapján koránt sincs a csúcskategóriások között.

    [ Szerkesztve ]

    HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

  • bebuci

    tag

    válasz Xaels #44 üzenetére

    A baj az, hogy ezek a telók átlag felhasználóknak készülnek... És a 6.0 alatt javult a helyzet, gördülékenyebb lett, de sajnos koránt sem optimális. És az, hogy néha nem reagál másodpercekig semmire és hogy kilép alkalmazásokból, az ilyen árnál szerintem megengedhetetlen. De mindenki azt használ amit akar, nincs is ezzel semmi gond. Amit nem értek, miért kell minden HTC cikkhez odaírni, hogy túlárazott, mikor egy sokkal rosszabbul működő telefonért kiadják ugyanazt az árat.

    HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

  • bebuci

    tag

    válasz Xaels #49 üzenetére

    Nekem M7 és M8 sem indult újra. Pedig nem javítottam semmit a rendszeren. A 6.0-val M8 nagyon pöpec, meg nem mondod hogy immáron 2 éves volt a vas. Én elismerem, a samuban vannak jó dolgok(fényképezőgép, kijelző, néhány extra amit van aki használ van aki nem). Azért váltottam note 4-re mert nagyon tetszett ez a széria, ingyen vehettem egy telót előfizetés hosszabbításakor, és mert az M9-et csalódásnak tartottam elődeihez képest. A note 4 mai napig lenyűgöz a képernyőjével meg az extráival, de egyre rosszabbul viselem el az egyre gyakrabban ismétlődő döcögéseit. Valamelyik nap a kezembe került egy M8... Akkor már tudtam, hogy áprilisban a HTC visszaszerzett egy klienst.

    HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

Új hozzászólás Aktív témák