Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok! Kérdés merült fel bennem az új csomagváltozásokkal kapcsolatban: számlás Move S díjcsomagom van (3410Ft), amihez még van pluszban 500 MB netem (vagy a 200 van 500-ra kibővítve), és a plusz 500 MB még vagy 1000valamennyi, tehát nem nagyon éri meg a dolog. A lassítás viszont még él rá. A lassítás élni fog május 1 után is erre? Tehát ha én nem váltok az új csomagok egyikére sem (és a szolgáltató sem kötelez rá), akkor továbbra is ki tudom élvezni a 32 kbit/sec-es lassítást? Ja, a hűségidőm már lejárt, jelenleg nem köt semmi. A vodához tudnék még átmenni céges flottába (1500 Ft-ért korlátlan hálózaton belüli beszélgetés és más hálózatba is csak 14Ft/perc), és emellé kapnék 1000 Ft-ért 1 GB net-et, tehát ott csak 2500 Ft--ot fizetnék, és mindenből több/jobb lenne, mint most (kivéve a lassításos dolgot). Szerintetek megéri maradni? Megtarthatom a net-lassításos opciót, vagy azt egy idő után úgyis elveszik?

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák