Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    válasz Nunder #18 üzenetére

    Nunder: ja köszi :D

    D1Rect: Hát igen, én már csak ilyen sírós gyerek vagyok. Mondjuk ezt véleménynek hívják. Bár a Te verbális kifejező eszközeidre is van egy bölcs népi megfelelő. Amúgy mephi666 cinikusnak szánt viccére reagáltam. Még jó, hogy a reálbér elvi összetételét ilyen kifinomultan ismered, és tudod, hogy abba nem csak a kenyérnek és tejnek kéne beleférnie. Mit sír a nép, jóhogynemmár mit képzel. Tej, kenyér, Cetelem. Bár egy elmúlt rendszerben, Németországban biztos sikert aratnál népek elnyomása tétel kihúzásakor. Biztos az a sok egyetemi cociál meg politológia kv diskurzus, mi? Na mindegy, legyen igazad, majd egyszer talán nem kisszékről nézed a kulcslyukat. Ja, warezra buzdítok. (?!?!?) Mikor mire. Hol valaki monnyon le, hol meg ne foglalják le, hol meg warezolják le. Na tessék, nem fogtalak fel, és még komolyan se vettelek.
    Ja, ez a warez nem az, amit több tízmillió ember tesz nap mint nap a világ minden pontján? Ja, de. Mindegyik szemét, mocsok imperialista phej, csak Te nem. :R

    Wolverine: Örülök neki! Albérletet - wowot mindenkinek! Hát én sajnos nem wowozok, nincs pénz rá, mert a lakáskasszába pakoljuk, hogy a lakás a miénk lehessen. Én megveszek egy játékot, és 1 évig bejár. Összesen van 7db + 1db xboxra :D

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • hommeros

    őstag

    válasz Nunder #24 üzenetére

    A stargateworlds is MMOFPS lenne, igaz? Sose tudtam elképzelni, ez hogy is nézne ki gyakorlatba. Egyet lövök én egyet az ellenség vagy ugyanúgy mint cod4-cod5 rendszerben történt?

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • D.Orion

    veterán

    válasz Nunder #24 üzenetére

    Nah jó, de itt arról volt szó, hogy bizonyos helyeken felbukkant olyan info, hogy az MW2 fizetős lesz. :U De szerencsére ez cáfolva van. MMO meg kb. senkit nem érdekel(bár lehet van akit igen) jelen hírrel kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák