Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor113

    tag

    válasz Bog #46 üzenetére

    semmi gond :) a live feed nekem sajnos kimaradt :(. Köszi még 1x a munkátokat!

    Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

  • #13260800

    törölt tag

    válasz debrejo #39 üzenetére

    Hát pedig nekem csak ennyi maradt meg. Menten elszégyellem magam :O Volt más is? :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    Ebben viszont igaza van a Nokiának. A 808 még pont kényelmes méret, felette már necces a legtöbb embernek.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • ^Clown

    veterán

    LOGOUT blog

    Ezt a visszapillantós cuccot már most betiltanám :) Nem kicsit balesetveszélyes.

  • =Mentor=

    őstag

    Igen meg lehet indokolni, hogy miért a Nokia 808 kapta a legjobb mobil díját, csak ahhoz le kell vetkőzni a kóros utálatotokat a cég ellen! Mi a nagyobb innováció:

    1. Belepakolni külső gyártók legjobb alkatrészeit eszement módon nagyzolva egy mobil belsejébe, lásd Huawei vagy HTC

    2. Valódi innovációt felmutatni, amit a gyártó több éves fejlesztőmunkája előzött meg.

    :U

    Nincs több kérdésem. :))

  • ^Clown

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz =Mentor= #55 üzenetére

    A kérdés továbbra is az, hogy van-e értelme az ilyenfajta innovációnak. Vannak nagyobb problémák is, pl. az üzemidő kérdése.

  • bolondember

    MODERÁTOR

    válasz ^Clown #56 üzenetére

    te ezt nem értheted, ez, sőt EZ a kamera a legnagyobb innováció, ami történhetett az utóbbi pár évben a mobiltelefónia világával! :K

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

  • zord01

    senior tag

    Sziasztok!

    Előre szólok lesz némi nyavajgás a kommentemben, akit ez nem érdekel, lapozzon!

    No lezárult hát az MWC 2012 (vagy mondjam azt, hogy a mobilwc?:)), s bár számomra alapvetően csalódás, azért voltak érdekes dolgok.
    Megosztom veletek a véleményemet, már ha érdekel valakit.

    Kezdjük az én keresztemmel, kis kéz, vaskos ujjak, még szép, hogy képtelen vagyok megbarátkozni az érintős telefonokkal. A kis képernyőn nem tudok gépelni, a nagyot meg nem tudom normálisan megfogni. Emellett nagyon rühellem, hogy félnaponta tölteni kell őket, és nem épp zsebbarát mérettel rendelkeznek. Ezen felül azt is utálom, hogy sok alapvető progi nincs az okostelókon (pl stopper, visszaszámláló, ill. kikapcsolva nem ébresztenek, stb. stb.), ezekre nekem kell vadásznom, már ha találok egy normálisan működőt, a sok száz túlspirázott, túlcsicsázott vacak között. Számomra az is röhej, mikor egy 150k-s mobil egy nap 3-szor fagy le.
    Mondanám, hogy akinek ez kell, hát vegye, de sajnos szép lassan a gyártók nem hagynak kiutat. Két választásunk van, ha kell a jó kamera, zenelejátszó, internet, GPS (nekem kb ez a négy cucc kell), akkor vegyél okostelót (meg vírusírtót hozzá, két tartalék akkuval), vagy vehetek egy olyan gagyi telefont, aminél még a 7 évvel ezelőtt vásárolt D750-em is többet tudott.

    Szóval igen, két éve ez a trend megy, és reménykedtem, hogy idén az MWC-n talán valaki kihoz egy korrekt tudású FeaturPhone-t, ami nem okos, nem érintős, de van benne korrekt hardver. Leginkább a Nokiában bíztam, mert ők még gyártanak gombos telefonokat, de úgy fest a klasszikus candy-bar kialakítást ők is nyugdíjba küldték, és csak a ragyavert qwerty telók maradtak, ami ugyanannyira utálok, mint az érintős telókat.
    Szóval csalódnom kellett megint. Nagy kár. Nagyon nagy kár.

    No ennyit a siránkozásról, más.
    Személy szerint nagyon tetszett a Nokia 808 pixelállat mobilja, amivel olyan képeket tudtak készíteni, hogy csak úgy lestem. Természetesen én is várom a felhasználók által lőtt képeket, remélem nem lesz csalódás. Nyilván nem a demó minőségét várom, de nagy javulásra számítok.
    Az hogy Symba oppal jött ki, némileg csalódás (még akkor is, ha értem én, hogy jóval előbb kezdték fejleszteni, mint a W7-es telókat), de a lényegen nem változtat. Okosteló, és érintős, így akkor se kéne, ha a világ lebtutitbb oprendszert tolták volna alá, ami csak létezik.
    De a kamerák terén elért eredménye bravúros.

    A következő nagy telitalálatnak a Huawei Ascend. A fenti okfejtésből már tudjátok, hogy sem okos, sem nagy, sem érintős teló nem kell nekem, de ha kéne, akkor a Huawei kéne. Elképesztő, hogy egy nevenincs vállalat pár év alatt hova küzdötte fel magát. A semmiből a nagyokat megszégyenítő király kategóriába.
    Igaz sokan írtátok, hogy a 3. -4. negyedév, mire jön, de a GSM Arena szerinte a 2. negyedév a premier, ami mindjárt itt van. Hogy miért tart majd fél évbe, mire nálunk is kapható lesz, azt nem tudom, pláne annak tükrében, hogy Mo.-n van az egyik legnagyobb európai elosztó központjuk.
    A technikai tudása mellett a külseje is nagyon bejön. Persze Galaxy S klón, de jobban sikerült, mint az etalon. A hátlapja mindenképpen. Most már csak azon kell izguljanak, hogy a Samu ne perelje le a gatyájukat. Bár lehet nekik több eszük van mint almás barátunknak.

    Összességében úgy vélem, a mobilok teljesítménye brutális ütemben (és szerintem totál feleslegesen) növekszik, így mostantól érdemes lenne ráfeküdni az üzemidőre. Jó lenne, ha egy efféle okostelo 2 napot is kibírna, ha nyúzza az ember, és ha „csak” telefonál rajta, akkor akár 4-5 napot is kihúzna. Tudom, ez ma még csak álom.

    Aztán a végére hagytam még egy kis sírást, csak hogy ne unatkozzatok.
    Sony.
    Hááát… nem is tudom elmondani, hogy mennyire kiakadtam. Sony Ericsson kedvenc márkám volt, sok éven át. A 8210-es Nokiám után jött a SonyEricsson éra: T300, T610, D750, ami 5 évet szolgált hűségesesen. Imádtam.

    Aztán kitört az érintős korszak, és vége lett a jó világnak. A korrekt méretű, nagy tudású gépeket felváltottak a nagy, lassú, akadós, fagyós, kezelhetetlen vackok.
    Jött egy Aino, egy Iphone (még tán ez volt a legjobb, de ez se jött be), egy Nokia 5800 és végül egy X8, de mindegyik csak heteket bírt ki nálam a Nokiát leszámítva. Az fél évet kb., de csak anyagi okok.
    Aztán visszatértem a klasszikusokhoz a 6700 személyében, aminek várom az utódját, de nem hiszem, hogy valaha is lesz.

    Szóval ami a lényeg. Az SE uralta a terepet vagy 7 évig nálam, de aztán elmentek ebbe az Android őrület felé, és mindezt csak azért, mert a normál telók piacán meghaltak.
    A túlélésért tették, de kérdem én miért jutottak csődbe????
    Mert korábban nem voltak képesek felismerni, hogy vannak emberek, akik nem akarnak dönteni, hogy Cybeshoot, vagy Walkman, mindkét szolgáltatást korrekt minőségben akarták élvezni. Nem fejlesztettek. Lemaradtak. Plusz a rezsimiszta hozzáállás miatt egész a vég kezdetéig kitartottak a Memory Stic Proés a Fastport mellett, mikor már az egész iparág átállt SD-re és mini USB-re.
    Ez lett a vesztük. Ekkor jött az Android, ami kihúzta őket a sárból, de a nagy vakaródzás közepette elfeledkeztek a klasszikus telók fejlesztéséről. Én azt megértem, hogy esik a kereslet, de örültem volna, ha legalább egy ilyen telot kidobnak évente, vagy kétévente.

    De nem. Helyette a Sony kivásárolta az Ericssont, és ráálltak erre az új dizájnra. Miért? Nem tudom.
    De úgy vélem, és elnézése a kifejezésért, hogy ez az igazi parasztvakítás. Szó szerint. Nem látom be, hogy miért jó az a világító csíkocska. Sötétben - gondolom - kellemesen vakít, elvonja a figyelmet a kijelzőről, és tolja a környezetbe a vizuális szennyezést.
    Igazából fiataloknak, diszkó telónak el tudom képzelni, de hogy egy komoly üzletember ezzel „villogjon” azt már nehezen. Túl gyerekes, túl alpári, túl bumfordi.
    Az alsó csíkra feltehető „sapkának” még annyi értelmét sem látom. Nem tudom mit akartak ezzel elérni. Talán vissza akarták hozni az előlap cserélgetős feelinget, de szerintem feleslege erőlködés. Részemről a botrány, jó hangulatomban a röhejes jelzőt tudnám az elképzelésre biggyeszteni.

    Külön kiemelném az U szériát, amit nem is értek. Árban ugyan annyi lesz (vagy drágább) mint a Ray, minden másban alulmúlja azt. Bár a procija már dual core 1 gigás, de cserébe a készenléti ideje a fele a Ray-ének, szélesebb és magasabb, ugyanakkora kijelző mellett, és 3 milliméterrel vastagabb is, cserébe a kamerája is sokkal gagyibb, csak 5 megapixel.
    A 4 Giga belső memória a vicc kategória 2012-ben, én a 6700-ban lévő 16 gigán is alig férek el.
    Amúgy ez jól jellemzi a Sony általános hozzáállását. Anno tolták a mindisc-et, bebukták. Atrac3. Bukta. Memory Stick bukta. A sony-ra jellemző az, hogy igyekszik a lehető legjobban bekorlátozni a vásárlóit. Erre a lépésre számítani lehetett tőle.
    Viszont azt kell mondjam, szerintem megint bele fognak ebbe bukni. Ne legyen igazam, de esélyes. Ezzel a mentalitással.
    Majd meglátjuk mit érnek el ezzel.

    Bármennyire sajnáltam is a SE végét, mostanra kifejezetten örülök neki, hogy ez a márka megszűnt, mert legalább mostantól elég lesz a Sony-t utálnom az általa elkövetett bakikért, és a SonyEricsson megmarad szép emlékű korszaknak.

    Összességében tehát számomra nagy csalódás az idei MWC (tavaly és az előtt is az volt, tehát mióta dúl az érintős mánia), de hát ez van. Talán túl komolyan veszem a dolgot, lehet jobban járnék, ha leszoknék a mobil használatáról. Egyre esélyesebb, főleg mióta tudom, hogy a mobilok követnek, kémkednek utánunk. Ilyen világba jutottunk, s a kezdetei ártatlan korszak véget ért. Éljen a profit, a felhasználók személyes adatainak lopkodása, és a totális kontrol!

    Bizonyára sokan nem értetek velem egyet, tán igazatok is van, én mégis így látom a dolgokat, és ezt is egy vélemény.

    Itt a végén még szeretnék köszönetet mondani a Stábnak az idei remek munkáért, és a sok cikkért, anyagért, Bognak külön, amiért még egyáltalán foglalkozott a FeathurePhone-os kérdéssel!
    Köszönjük srácok!

    További jó fórumozást, minden kedves olvasónak, remélem ti jobban megtaláltátok a számításotokat az idei MWC-n mint én!

    Südv!

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • gzbotii

    veterán

    válasz zord01 #58 üzenetére

    Ez mehetett volna egy szemelyes blogbejegyzesnek is.Hossza megvan. Vagy most se keso, ctr+c ctr+v ;]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • sutabence

    csendes tag

    A hozzászólás nálam ritka(pedig olvaslak titeket napi szinten több mint 4 éve:-P) de tényleg elismerés jár a munkátokért, amit végeztetek.
    Örülök hogy tényleg toltátok ki szépen az interjúkat is, és az angolul nem beszélőkre tekintettel felirat is volt.
    És aki meg a kiejtéssel szőrözik, az nem érti a lényegét a dolognak, mert az interjú alanyai sem bizonyultak perfectnek, nem ez volt a fő szempont.
    A Sony Xperia S tesztet én is várom már, bár mint Sony rajongó sem értem meg a korlátozott ext.memoryt, de hát nekem meg úgyis xperia mini-m van:-D
    Egyetlen megjegyzést tennék, nagyon jó lenne ha a TV flash vagy HTML5 lenne mert nem mindenki rendelkezik otthon kábel nettel, viszont a kis Droidokon már lehet egy gyors wifire csatlakozni és megnézni.
    Tehát egyedül ennyi amit már rég ki akartam mondani, mert szerintem más is hasznát venn.

    Mégegyszer köszönet a munkátokért!

    [ Szerkesztve ]

  • Neurotoxin

    őstag

    Köszönjük a színvonalas beszámolókat! :R A tanulság pedig az, hogy a kínaiak a spájzban vannak.

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz zord01 #58 üzenetére

    Hűha ez jó hosszú lett :D

    Hát a te helyzeted eléggé szívás, de szerencsére (tudom ez téged nem vigasztal) azért a rövid és vastag ujj annyira nem általános.

    Nem az okostelók azok, amik össze tudják szarni magukat, hanem a nem megfelelően optimalizált Androidos telefonok nagy általánosságban. Ezek vannak többségben, de azért nem mindegyik droidos ilyen. Az iPhone és a WP7 híres a stabilitásáról, ha azokon bármilyen hiba van, akkor egyből jön egy rakat hater, hogy haha, ez sem tökéletes, droidon meg hát ez van, majd javítják a következő verzióban. (ezt most nem Android fika akarna lenni, csak az okostelefont, mint fogalmat védem). WP7-en és Androidon nem tudom, hogy mi van, de iPhone-on biztos van alapból időzítő és visszaszámláló. A kikapcsolva nem ébreszt dolog meg tényleg így van, de ez legyen a legnagyobb baj :)

    Azért vicces is lenne, ha a Samu perelné a Huaweit azért, mert az iPhone másolatát lemásolták ;]
    Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy szerintem bőven különbözik annyiban a Huawei telefonja külsőben, hogy ne legyen másolat.

    Tény, hogy az Sony telefonjain az a csík csak a dizájn miatt van rajta, de nekem bejön, ha kiadnának egy ilyet WP7-tel, és minden rendben lenne vele, akkor lehet, hogy az lenne a következő telefonom.

    Ha már végképp nem lesz új gombos telefon, akkor egye fene, eladhatom neked az "alig" használt, közel 5 éves k800i-met, vagy a szintén nem túl régi 3410-esemet. ;] Kicsit komolyabbra fordítva a szót, talán még az Emporiában bízhatsz, hogy 1-2 éven belül kiadnak olyan telefont, amire te vágysz. Most jött egy 3G-s Emporia, jövőre lehet már GPS is lesz az egyikben (bár mintha az rémlene, hogy GPSes is van). Mindenesetre előbb-utóbb biztos újra fel fogja fedezni pár cég azt, hogy még sokan vannak akiknek a gombos telefonok a tökéletesek.

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz zord01 #58 üzenetére

    Húha, ez tényleg illett volna egy külön bejegyzésbe írni :)
    Csak szemezgettem belőle, nem olvastam végig.

    Az első, ami feltűnt, hogy a saját - saját magad által is negatívnak beállított - egyedi tulajdonságaid alapján bírálod a gyártókat. Történetesen, hogy nincs a te kis tenyerednek de vaskos ujjaidnak megfelelő mobil. Hát istenem, azt hiszem ez nem meglepő.
    A gyártók sose fognak egy igen szűk réteg számára telefont gyártani. A többség a lényeg (hacsak a Vertut nem számoljuk bele). A többség igénye a fontos.

    Egyébként ahogy olvastam a neked megfelelő telefon egy 3210-es. Hagyományos gombkiosztással bír, az akksija egy hétig is kibírja. Mai szemmel nézve már nincs rajta semmi csicsa, semmi extra. Stopper, ébresztő van benne, igen kikapcsolva is ébreszt.

    De ha már van egy jó telefon, amit írtál a 6700, akkor minek vársz utódot?
    A trendek, stílusok, formák nem fognak minden egyéni igény felé igazodni. Leginkább a többséghez. De ettől még számodra is van alternatíva, lásd 6700.

    A másik ami szúrta a szemem az a Sony-s memória dolog. Szerintem egyáltalán nem gond. Ha jól emlékszem, akkor az S-nek 32GB a P-nek 16GB az U-nak pedig 8GB. Nem 4-re emlékszem de végülis irreleváns.
    A lényeget a Sony-s muksó is elmondta. Specializált, külön célra szánt telefonokat akartak készíteni. Az S a mindenes legnagyobb memóriával. A P a középkategória videózáshoz stb... Az U pedig a sima mezei zenés mobil. És erre a célra végülis nem rossz. A levehető alsó rész is ezt a célt szolgálja. A kamasz fiatalok villogási mániáit kielégíteni.
    Nekem speciel a P tetszik a legjobban. Nem túl batárnagy, nem túl pici. A 16GB is bőven elég lesz nekem mindenre.
    Amúgy meg héj, az Apple is ezt csinálja cirka 5 éve már! És így is sikeres tud lenni, tehát a siker nem ezen fog múlni.

  • zord01

    senior tag

    válasz Abysmal #62 üzenetére

    "Nem az okostelók azok, amik össze tudják szarni magukat, hanem a nem megfelelően optimalizált Androidos telefonok nagy általánosságban"

    Ez még nem változtat azon, hogy ha veszek egy 150k-s telót elvárom, hogy működjön.
    Kicsit olyan ez, mint ha vennék egy kocsit, és egyfelől nem kapnék hozzá kerekeket, másfelől 2 naponta megállna. És erre mondaná a kereskedő, hogy ja az nem az ő hibájuk, a fedélzeti számítógép ratyi. Hát már nem azért, de attól az még az ő hibájuk. Biztos maradi vagyok, nekem a márka és az ár még jelentett valamit, úgy látszik a fogyasztói társadalomba fékész terméket is piacra lehet dobni.

    "Ha már végképp nem lesz új gombos telefon, akkor egye fene, eladhatom neked az "alig" használt, közel 5 éves k800i-met"

    Köszi de konzerválva van egy T610 ínséges időkre.

    "Emporiában bízhatsz, hogy 1-2 éven belül kiadnak olyan telefont, amire te vágysz."

    Több dologban bízom. Vagy a gyártók rájönnek, hogy van erre még igény (már ha van), vagy pár éven belül a mostani 20-30k-s belépő gombos telók is felfejlődnek az igényeimnek megfelelő szintre, vagy marad a Vertu. (Már ha ők nem szállnak be ebbe a tapi vonatba)

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • zord01

    senior tag

    válasz Dany007 #63 üzenetére

    3210 vastag, és van annál már jobb gagyiteló.

    "De ha már van egy jó telefon, amit írtál a 6700, akkor minek vársz utódot?"

    Mert egyszer tönkre fog ám menni...

    "A trendek, stílusok, formák nem fognak minden egyéni igény felé igazodn"

    Ki kérte ezt. Nem azt várom el, hogy a trendek hozzám igazodjanak, csak annyit kértem, hogy 100 nyamvadt telefon közül egy azaz egy darab legyen megfelelő.
    De amúgy kezdek letenni róla sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • Dany007

    veterán

    válasz zord01 #65 üzenetére

    "Mert egyszer tönkre fog ám menni..."

    Mért nem veszel belőle kettőt-hármat amíg még kapható?

    "hogy 100 nyamvadt telefon közül egy azaz egy darab legyen megfelelő."

    Megfelelő is. Kérdés, hogy kinek? :) Pont arra céloztam, hogy mindenki apró-cseprő igényeit nem lehet szem előtt tartani. A többségét igen (gazdaságilag). Ez eddig is így ment. Ha számodra nincs megfelelő akkor az leginkább azt jelenti, hogy olyan igényeid vannak, amik csak rajtad kívül nagyon keveseknek. Ezért pedig nem érdemes a gyártóknak erre fókuszálni.

    Erre szoktam mondani, hogy nekem pl a legújabb bluetouth 3.0 helyett lehetne egy beépített öngyújtó a telefonban. Sokkal nagyobb hasznát venném :) (igen tudom, hogy van ilyen, nem kell linkelgetni, de az nem a megfelelő összeállításban, és ha jól tudom az csak koncept volt)

  • B1T3

    addikt

    válasz Abysmal #62 üzenetére

    Dehogynem ébresztenek, pl. a symbian-os modellek, vagy ott van még a Nokia N9 más rendszerrel. Biztos van egyéb telefon is, ahol meg van oldva, de több nem jut eszembe, lévén tulajdonképpen sosem használom ezt a funkciót, így konkrétan erre nem irányult az érdeklődésem eddig.

  • joey04

    titán

    válasz zord01 #58 üzenetére

    Az igényeidet és a problémáidat megértem, de 2 kiegészítés:

    Egyre inkább előtérbe kerülnek az okostelefonok, a hagyományos FeaturPhone-t lassan elfelejtheted. Szóval erre kár várni a jelek alapján.

    A másik dolog ami fura volt: Számomra az is röhej, mikor egy 150k-s mobil egy nap 3-szor fagy le.

    Ez nem normális dolog. Vagy hibás a készülék, vagy user error. Ez egyik készüléknél sem normális, fusson rajta Android, Bada, iOS, Symbian vagy WP7, mindegy.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • amanoba

    őstag

    válasz bolondember #57 üzenetére

    történhetett volna más is..de nem történt, sajnos. így jogos szerintem is a díj.

    Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz zord01 #64 üzenetére

    Arra akartam célozni az Androidos dologgal, hogy ha 99%-osan stabil (100%-os az nincs) okostelefont akar venni az ember, akkor nem droidot vesz, az okostelefon nem csak abból áll. Amit te mondasz az olyan, hogy mert a XY márkájú csavarhúzó könnyen eltörik, ezért a megbízható abc márkájú csavarhúzó is rossz.

    (#69) B1T3:
    Na akkor már ennyivel többet tudok :D Én se használtam sose, pedig a jelenlegi telefonom tudja, nem is nagyon látom értelmét, de ha van rá igény, akkor tőlem lehet benne, nekem nem fáj.

    (#70) joey20
    Nyilván túlzott kicsit, vagy a megakadásokat is lefagyásnak vette.

    [ Szerkesztve ]

  • gti16v

    őstag

    amúgy nem azért nem jár ki az almás cég.....,mert kb egy lángos-os bódé elég volna az egy darab telefonjához és egy táblájukhoz? az meg nem trendi?
    :F

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

  • kiskaktusz

    addikt

    válasz gti16v #73 üzenetére

    Ha már most tudná mindenki a szeptemberben megjelenő telefonjuk formatervét, akkor ugrana a bemutató előtti nagy hájp! Nem mellesleg meg még 1 csomó oldal bukna, mert a kamuhírekkel nem lenne annyi kattintásszám és nem lenne annyi reklámbevétel :))

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

  • gti16v

    őstag

    válasz kiskaktusz #74 üzenetére

    de mintha úgy olvastam volna,hogy amúgy sem jár ki? rosszul emlékszem?

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

  • kiskaktusz

    addikt

    válasz gti16v #75 üzenetére

    Nem járnak ki, ez tény. Én csak a saját gondolatom írtam le, miszerint megjelenés előtt nem lenne nagy hájp..

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

  • gti16v

    őstag

    válasz kiskaktusz #76 üzenetére

    de azért akkor csak gáz volna összesen 2 eszközt mutogatni ?!... 600000 nm-en.. :-)

    (de szó se róla nagyon profik,mert valamiért mégis nagyon szeretik őket) itthon főleg sznobok :-)

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

  • debrejo

    senior tag

    válasz #13260800 #52 üzenetére

    Volt, leírtam, átsiklottál rajta (tudatosan, i know, játszod a hülyét de vigyázz, még a végén úgymaradsz). Befetéma.

  • h1ght3chzor

    őstag

    Jó ez a visszapillantó. :C

    Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

Új hozzászólás Aktív témák