Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz Bocha #19 üzenetére

    A műsor alapvetően jó, teljesen jól beszéltek, nem akadozik, meg folyamatosan. A lényegi dolgok elhangzanak, én személy szerint preferálom a személyes véleményt is, elvégre ez sokkal emberközelibb, semmint ha a száraz adatokat kellene hallgatni, fontos a tesztelői feedback is. Hiányosságként én először is a minőséget említeném, ezen belül a néha akadozó/halk hangot (most volt egy olyan például, hogy kicsit helyezkedtél a fotelen így akaratlanul is közelebb kerültél a kamrához, egyből tisztább volt a hangod), valamint a videók lezárását. Nyilván nem kell kitalálni egy olyan hülye vigyort mint Pheke kolléga, de eddig minden adás, olyan volt, hogy beszéltetek, majd a mondat felénél puff..filmszakadás. Ez kicsit rossz, de nyilván ez nem von le a műsor tartalmi, lényegi részéből, csak az összképet tekintve rossz ennyi. Am. ha a Bog és a mostani Bocha-Kind adást vegyítitek, akkor teljesen korrekt lesz szerintem. Elmondjátok/megmutogatjátok a készülék minden fontos paraméterét, majd kicsit el is vonatkoztathattok, technikai háttér, előzmény, stb. Kérdés, hogy így mennyivel lenne hosszabb az adást (biztos az lenne) és kérdés, hogy ezt bevállaljátok-e. ha ezt választjátok, akkor szerintem 2 emberes meló lenne, és ez nem is rossz, mert míg mondjuk te beszélsz az adott funkció technikai részleteiről, addig Bog/Kind meg mutogatja az adott funkciót a készüléken. Munkamegosztás, és talán könnyebb is lesz, nyilván össze kell ehhez szokni, hogy ne legyen egymás szavába vágás és ilyenek, de ezt a Konnektorban is elmondtátok, egy ideig baj volt, majd teljesen megszoktátok és profikká értetek. Részemről ennyi, amúgy tényleg nagyon jó és külön kiemelem hogy jól beszéltek, meglátszik a rádiós "múlt", ez nagyon imponál. :R

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák