Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Misi1979 #24 üzenetére

    Örülök, hogy még a gyártói specifikációt is kétségbe vonod :D

    "Az meg alap, ha az ember nem tölt le, nem használja a 3g-t, így simán kijön az a 11 óra. "

    Hehe, az MSN kliens folyamatos adatkapcsolatot tart fent a szerverével. Attól, hogy minimális az adatforgalom, mikor az a háttérben fut, attól az aksit ugyanúgy fogyassza, mintha használnád is. Szóval érdekes aksid lehet :D

    "mail 5percenként frissít"

    3G hálózatról? Az azt jelenti, hogy 5 percenként feljelentkezik, vagy azt, hogy le sem lép róla, mindezt 11 órán keresztül? Paksot húzod magad után? :D
    Ha meg Wifi-n, akkor az csak addig működik, amíg háló közelben vagy, mert bár 1,5 éve volt, de akkor még nem tudott az e90 intelligensen hálót váltani a levél letöltésnél (az e61i után ez zavart a legjobban az e90 szoftverében).

    "S bár lehet számodra elképzelhetetlen, vannak olyan emberek, akik nem nyomkodják nonstop a telefonjukat, nem bújják azok fórumait, hogy prókátorként a legapróbb kritikát is rögtön cáfolják"

    A legtöbb mobilhasználó ilyen, ezért is választanak sokan iPhone-t mert nincs idejük és kedvük fórumozni, főzött ROM-okkal bohóckodni, vaskos kézikönyveket bújni, hogy használni tudják a készüléküket.

    Egyébként, nem tudom hol cáfoltam a hírt, ugyanis nem tettem. Pontosan tudom, hogy ez a probléma előfordul, mint ahogy azt is, hogy mi okozza. A jailbreak során aktivált készülékek hamis azonosítót kapnak, amit az Apple push szerverei elutasítanak, ezért a készülék folyamatosan bombázza ezeket kérésekkel, a non-stop adatkapcsolat használat meg még az iPhone-t is elég hamar az adatkapcsolat típusától függően 6-8 óra alatt kifekteti.
    Ezért van az, hogy a több millió készülékből csak pár száznál fordul elő és, hogy az Apple teljesen tanácstalan, mert náluk a teszteken (mivel nem jailbreak-elnek gyárilag :D) nem fordul elő. Viszont egyértelmű véleményt ezzel kapcsolatban csak akkor adhatnak ki, ha kivizsgálták az ügyet és 100%-osan meggyőződtek arról, hogy mi okozza.
    Egyébként az ominózus T-Mobile-os visszahívások is valószínű emiatt a hiba miatt történtek.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák