Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #17 üzenetére

    Az a vicces, hogy az iPhone mindig is a figyelem középpontjában van, így ha olyasmi derül ki, ami más készülékeknél teljesen természetes, akkor is nekiállunk fikázni 1000-el, ugye moonman?

    "a WM-ek nem akksibajnokok, de két napot ugyanúgy kibírnak, ha pedig véletlenül nem, cserélhetek benne akkumulátort."

    A kezedbe nyomnék szívesen egy Omniát, vagy Diamond-ot, hogy használd két napig folyamatosan.....

    Elég sok embert ismerek, de aksit egyik sem szokott cserélgetni, 220 és autóstöltő mindenhol akad...

    ---

    Nálam a 3GS 12%-ot 8-9 óra alatt merül le bekapcsolt Push-al és 15 percenkénti levélletöltéssel. Ha ezeket a funkciókat kikapcsolom, akkor ugyanennyi idő alatt 2%-ot merül csak (ez éjszakai fogyasztás, ahol más használat nincs).
    Napközben reggel 8-tól este 7-8-ig, 20-25%-ot merül le átlagos használat mellett.
    Ez azt jelenti, hogy aktív Push (folyamatos MSN és Skype kapcsolat), levelek folyamatos letöltése, fél-1,5 óra beszélgetés, kevés net, mert gépközelben vagyok és csak a magánlevelezésem nézem a készüléken, kb. 1 óra zenehallgatás, kb. 1 óra alkalmazáshasználat.

    Lehet fikázni, de én ezekkel az értékekkel elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák