Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ErosenZold

    senior tag

    válasz bambano #46 üzenetére

    Általánosan írtam ember... Mellesleg nekem egy darab reklám sincs sehol, egy alap 3 szűrős adblock-al. Ezen felül fenn van a Facebook Disconnect plugin is annak ellenére, hogy elég aktív használója vagyok.

    (#47) sh4d0w: Fizeted a netet.. És? Az fedezi az oldalakat fenntartó szerverek költségeit? Szerintem mintha abból az oldalaknak egy fillérük sem lenne az ISP-en kívül.

    Oké, ha így állsz hozzá akkor fizeted a netet használj msn-t meg pár progit, de ezeket is csak olyan oldalakról szedheted le amik nem a látogatottságból próbálnak megélni. Ezen felül híreket ne merj olvasni, mert a hírportálok 99%-a a látogatók utána reklámból él.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

  • llaszlo

    veterán

    válasz bambano #46 üzenetére

    "A megosztás gombbal meg az olvasóiddal végezteted el a népszerűsítés piszkos munkáját... igen hülye szőke plázacicának kell lenni, hogy valaki örömmel dolgozzon más helyett, és mégis megtette vagy 800 millió embernek látszó élőlény..."

    Gratulálok, most jó sok értelmiségi embert is le plázacicáztál. Szoktál te egyáltalán társaságba járni? Ha valamivel elégedett vagyok vagy tetszik (pl egy film vagy zene) akkor azt elmondom az ismerőseimnek (vagyis reklámozom) ehhez nem kell semmilyen közösségi oldal és még plázacicának sem kell lenni senkinek. A like gomb max megkönnyíti és meggyorsítja ezt a dolgot. Meg egyébként is egy nekem tetsző honlapot hol máshol osszam meg, mint a neten? Az a legkézenfekvőbb, persze emailben Skype-on vagy MSN-en stb is lehet csak az nagyon macerás.

    Steelmanus: Ne röhögtess már, hogy a like gomb megnyomásától növekszik meg az adatforgalom. :DD Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
    Az enyémtől biztos nem, jó ha hetente átlag 2x rányomok valahol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák