Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #41133696 #40 üzenetére

    Ha a 7-eshez való ragaszkodást megérted, akkor a 8.1-hez valót mért nem? Aki használja utóbbit, az vsz megkedvelt benne néhány dolgot. Aki nem volt hajlandó, az meg alapból maradt a Win7-nél, vagy váltott a X-re. Viszont, akinek a 8.1 bejön, nem feltétlenül fog a 10 is. Például desktopon tablet módot használni is kissé fura, nem olyan mint gyorsan váltani normál asztal és kezdőképernyő között. A korábbi TP / IP verziókban még volt néhány kompromisszumos megoldás, ami nekem is tetszett. De az már kevésbé, hogy a 10240-re ebből szinte mindent kukáztak. A cél egyértelműen az volt, hogy a Win7 tábornak benyaljanak (start menü vissza, kezdőképernyő + charms bar és társai kuka). viszont még így is kicsit visszanyalt a fagyi... mert ugye pont őket nem tudták olyan mértékben meggyőzni. Kíváncsi lennék, ha nem lenne az 1 év ingyenes upgrade + "rásegítés", akkor vajon hogyan alakulnának a százalékok? Azt hiszem sejthető a válasz...
    A nagy korszerűsítésről meg annyit, hogy nem mindenki hardcore gamer és nem mindenki cserélgeti gyakran az OS alatt a vasat. Mert további, igazán nagy előnyt egy átlagfelhasználónak jelenleg nem nagyon ad(hat), illetve igényeiket a két régebbi OS is bőven kiszolgálja. Reklámozták nagyban a beszélő személyi asszisztenst és társait, aztán a magyar régióban még mindig nem működik...és ki tudja, mikor fog, hány év kell neki? Szóval érdekesek ezek a nagy újítások is.
    Illetve én userként nyilván nem szólhatok bele, hogy milyenre csinálják a rendszert. Hiába volt Insider feedback és írogattam be ezt-azt, nem sokat ért. Viszont azt már én döntöm el / szeretném eldönteni, hogy számomra melyik rendszer a megfelelőbb és melyiket kívánom használni. ;)

    (#74) haxiboy: ha ezt 2020/ 2023-ban mondod, akkor ok, de még csak 2016 van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák