Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    válasz bobsys #28 üzenetére

    Ezzel teljes mértékben egyetértek, de pl én konkrétan 2 milkát buktam összesen 3 alkalom miatt, amikor fél percen múlott, hogy elindul a rendszer.. Igaz azóta megoldódtak a problémáim (;)), de 101%ig egyetértek abban, hogy ne a bútidő legyen a legnagyobb fícsör.. Szerintem akkor már inkább oldják meg használható módon a sleepet és ne kb easter eggként legyen benne ez a funkció a rendszerben :) Mert igazából a sleep pont azért jó, hogy kiváltsa a reboot, vagy shutdown-start mechanizmusokat és lehessen melóra koncentrálni oszt majd hét végén csak lesz kikapcs/bekapcs. És így a bútidő megmaradna a két másik tábor elkötelezett híveinek végső menedékének :) Bár ne legyen több 1,5-2 percnél, az is igaz azért.. Úgy értem az ajánlott minimális konfigon

    Illetve nőjön a programok futtatásának a sebessége; meg egyszerre több program futását jobban kezelje a rendszer, de a prefetch/superfetch már legalább jó irányba mutat, van merre haladni.. Van is hova :)

    ezt a 26 féle kiadásosdit meg felejtsék már el, köcsög lehúzós banda..legyen 1 desktop és legyen 1 server. mit kell variálni? ja hogy úgy már nem tud majd balmer bácsi elég hamburgert enni? jó, esetleg egy enterprise, de az is kemény 3 verzió.. Vagy meg lehetne oldani ezt a feketefehérmadaras emberkék által fennhangon hirdetetett testre szabható telepítéssel és akkor tényleg elég csak 1 verzió is :) Vagy 3 külön gomb a telepítőben.. És már megint hűdezseni voltam.

    bocsi akit megbántok az érzéseiben.

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

  • GuMipOkE

    aktív tag

    válasz bobsys #28 üzenetére

    Nézd, én soxor sietek, és olyankor ha tökölészik a betöltődéssel, akkor az rossz hatással van a központi idegrendszeremre. :DDD
    Amúgy meg az élet rövid, és én homokórára, meg rohangáló karikára nem akarok várni. :P

    Tudom, céges alkalmazottaknak tiszta nyerő a hosszú bootidő, mert addig sem kell dolgozni. ;]

    no offense ;)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz bobsys #52 üzenetére

    igen, ha valami ilyen fontos, akkor nem árt dupla netkapcsolat (vezetékes+mobil) és 2db független számítógép, lehetőleg laptop. Ha megnézed a veszteséget (gondolom tőzsde lehet) akkor abból ez bőségesen kijön (ja, és javaslom még, hogy a 2 laptopon 2-2 OS legyen, ha az 1ik beadja a kulcsot, legyen alternatíva, mert utána hiába a kifogás, hogy kékhalálozott a win/kernel pánikolt a linux, amikor épp zárni kellett vna egy pozíciót...

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák