Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vidékiürge

    tag

    az érmének két oldala van.
    A a diáknak nincs fizetése, max zsebpénze, amit aputól kap, mert anyu munkanélküli.
    B mert ha még olyan minőségi dolgokról beszélnénk. egy film időnként 10eft-ba is kerül, azt max 2x megnézi az ember. van 990ft-ért is, de annak még a borítja is nézhetetlen. van egy jó zene, nagyon tetszik, megveszem az egész albumot 2eft-ért, nem baj hogy a másik 9 szám hallgathatatlan.

    én könyvet nem töltök le, mert utálok gépeken olvasni, mert jobban megéri és áramot sem fogyaszt. könyvet venni kell, és ez látszik is a fiatalok hozzáállásán. mielőtt megveszel egy könyvet, beleolvasol, át tudod olvasni, látod a tartalmát. nem tetszik, van a könyvesboltban csomó alternatíva.
    megvenném a nagyon jó filmet kb 5eft-ért, nem 12-ért, a zenéket darabonként, max 300ft-ért, játékért kb szintén mint a filmekért. át kell alakulni, ez így a felhasználókat öntörvényeskedésre tanítja, a kiadóknak meg veszteség. Ésszerű árazás, suliban töri mellett (vagy helyett?) jogi alapismeretek kategórián belül pl ilyeneket is tanítani.

    Sok ostobaság van az országban és ezek ezt a hozzáállást (amit teljesen meg is tudok érteni, bár nem tetszik) eredményezik.

    Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

  • vidékiürge

    tag

    válasz Quent1n #45 üzenetére

    a játék dolgot nem látod rosszul, hogy nem ártana a demo. azonban az árukkal nem vagyok kielégülve. lehet világszínvonalon nem drága, de amíg a magyar fizetés 1/10-e, addig nem beszélhetünk olcsó pénzről. Az igaz, hogy alapvetően semmi nem drága, csak alacsony a fizetés, de ettől nem lesz több pénzünk rá. Ezért írtam, nem itt van az alapvető probléma, ez csak egy következménye annak a problémának amit még senki nem mondott ki (mert igazából senki sem tudja :U )

    [ Szerkesztve ]

    Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

Új hozzászólás Aktív témák