Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz Amur #21330 üzenetére

    Végül is lehetne zárt, mert akik feljöttek eddig az elmúlt egy évben visszaemlékezve eleve mind innen jelentkeztek, úgyhogy nem jelentene gondot. Vagy legalább Gametrackeren rejteni a modos szerót, mert onnan találnak rá, most is csak a mienk futtat Farming Valley-t, előtte az Ozone ugyanez. Ha megsokasodik ez a betyárkodás akkor majd gondolkozni kell rajta.

    Adtam jogot, amit elvittek azt pótolhatod, meg te leszel a felügyelő, segítő. Nekem szarakodik a netem, nem mindig tudok ott lenni.

    Két jómadár ha visszajön még kap egy esélyt, de ha megint csak ökörködnek chatben mikor rájuk van kérdezve akkor nyugodtan mehet a ban. Spawnról ellopták az összes búzát, fát amit kiraktam nektek, eleve 500 ezer pénzzel indulnának így, úgyhogy nagyon itt nem kell játszaniuk. De még a sütőből a szenet is kiszedték, tőled a csirkekaját is az érceken felül, elvitték a vonatokat.... :U És mikor érdeklődsz akkor norvégül vihognak az emberen, mert mi magyarul beszéltünk és ők nem értették és nem tetszett nekik.
    Nem rongáltak semmit, csak a kezük ragadós.

Új hozzászólás Aktív témák