Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Amur #12487 üzenetére

    Most láttam meg a postot, én is épp egy saját modpackot gyúrogatok 1.6.4-re manuálisan, nem ismertem eddig ezt a MultiMC dolgot, és én is épp ID ütközésbe futottam a Metallurgy vs Thermal Expansion modokkal :D Én is ezzel az IDfix minus-al oldottam meg, mondjuk ezt nem vágtam hogy elég egyszer elindítani a játékkal. Szóval máris hasznos volt a videód, köszi. Meg ellesek 1-2 modot is tőled valszeg :P Egyébként azt sem bánnám ha feltennéd a modpackodat valahová, mert gondolom te is mindenből a legjobbat, legfrissebbet tetted fel, és hozzád hasonlóan engem sem érdekelnek a varázslós témák. Meg aztán lehet másnak is hasznára válna, nem kell szívni az összeválogatással meg keresésekkel. Mondjuk én pl. abszolút nem értek a programozáshoz így nekem a ComputerCraft hasztalan lenne gondolom, na de mindegy, azért ötletet tudok meríteni modolás ügyben tőled. Szal köszi a vidit még1x. Egyébként eddig ezek vannak bent nálam, így legalább fps-em is van és nincs tele minden hülyeséggel a játék amit az életben nem használnék, 76 modot ír a címképernyő :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák