Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #17 üzenetére

    Én szerintem?! Erősáramon nevelkedtem, a karnyi vastagságú rézdrót az istenem. :) Még itthon is UTP kábeleket húzok a falba, pedig mindenki a WiFi képességeit ajnározza.

    A minap is szerettem volna az ADSL-nél kicsit jobb internetre ajánlatot kérni és gondoltam, bepróbálkozom néhány mikrós szolgáltatónál. Ott tettem le a telefont, amikor azt ecsetelték, hogy ha többen is elkezdik használni a netet a körzetben, akkor készüljek fel arra, hogy a névleges sávszélességem le fog csökkenni. Akkor már inkább az analóg telefonvonalra ültetett nyeszlett, de megbízhatóbb sebességű 10 megabites ADSL! :)

    Egyébként pedig jogos (#18) nemlehet hozzászólása is, mert a T-s szaki konkrétan Dobogókőt említette, ami ugye a magassága miatt egy igencsak kieső terület lefedettség szempontjából. Állítása szerint ott, abban az ominózus pillanatban csak 4G volt, 2G/3G szinte semmi.

    (#20) weiss
    Nem kell megszüntetnie a 2G/3G hálózatot, elég ha a frekvencia sávokkal kezd variálni. Mondjuk, az tiszteletreméltó, hogy ezért cserébe cserekészülekeket ajánl fel. ... Oké, lehet, hogy túllihegem a dolgot. :)

    Szerintem nem szinonimák, de ezen sem fogunk összeveszni.

Új hozzászólás Aktív témák