Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz Omega81 #65 üzenetére

    BASH, az álláspontod jogos, de hazánkra levetítve abszurd és irrealisztikus. Csak nagyon, NAGYON kevesen tehetik meg meguknak, hogy a számítógépükkel nem keresve pénzt, ennyi drága szoftvert vegyenek meg, mint Te.
    Sőt, még egy sima, 25-35 ezres operációs rendszer is egy átlag számítógépboltban vásárlónak megdobja -azaz megdobná- a költséget a költségvetés kb negyedével, néha ez az egy havi fizetés fele.

    Én is kiemelem, de én azért, mert nem értek egyet vele.
    Nagyon kevesen engedhetik meg maguknak Mo-n, hogy Porsche-vel járkáljanak, csak a Porsche-t nem lehet lemásolni, így nem is járkálnak. A szoftvert meg le lehet, ki látja.. Pedig ugyanolyan termék, aminek a használatára nem vagy jogosult, ha a tulajdonosa nem ingyen adja vagy nem vetted meg. Nem kell különválasztani a hardvervásárlást a szoftvervásárlástól, mert ugyanolyan termék és ugyanúgy szükség van a számítógép használatához mindkettőre, csakazért, mert az egyiket el lehet sunyizni másolással.
    A photoshop nem levegő, hogy létszükség legyen használni.
    Nekem is van/volt/lesz olyan szoftverem, ami nem legális, de nem gyártok hozzá ideológiát.

    [ Szerkesztve ]

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák