Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolomon17

    senior tag

    válasz vicze #16 üzenetére

    Azért a két kezem összetenném, egy olyan rossz minőségű telefonért, mint amilyen a Nexus 5. Anno 100.000 Ft-ot fizettem érte - összehasonlításképpen: a Galaxy S4 jött ki akkoriban, 230.000 Ft volt az induló ára, kártyafüggetlenül.

    A 100.000 Ft-ért pedig kaptam egy olyan készüléket, ami a mai napig, állandó napi használat után is tökéletesen működik és gyors. Nincsenek szoftveres gondok, 6 év alatt 2 bug, (a gyári kamera app meghülyült, frissítés javította; beszédhangszóró halk volt, factory reset és megjavult); nincs a kijezőn karc, nem kopott szét, minden gomb működik. Kényelmes a fogása, racionális a mérete és idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára olyan jó minőségű és remek tapadású hátlapja bárminek, mint a N5. Nos, valóban nem egy üveg-fém prémium kombó, de hogy őszinte legyek a mostani OP6T fizikai részét nagyjából bármikor cserélném a N5 "rossz minőségű" megoldására, mert az se nem tört, sem nem hajlott, se nem repedt.

    Ha ilyen egy rossz minőségű telefon, akkor mi egy 2 Ft-os, Indiába szánt eszköz :F

    Tabletből első generációs N7 volt az első táblagépem, ott értettem meg, hogy mire való ez a kategória és miért jó a Stock Android (és miért jobb, mint nagyjából bármi). Azóta lett egy N9, az N7 szülőknél muzsikál azóta is - és elsősorban a minőség volt, ami miatt ezt választottam és nem mást.

    "a Nexusok állandó problémái" - erre is kíváncsi lennék. A Pixel-ek körül minden évben van valami cirkusz, de rákerestem és nem nagyon találtam tömeges meghibásodásról hírt a Nexus-ok kapcsán. Az 5X-nél volt valami bootloop-os hiba, amitől ha jól emlékszem levélnehezékkel degradálta magát a készülék - amiket a Google szó nélkül cserélt.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Új hozzászólás Aktív témák