Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz viharhozo #19 üzenetére

    Más számláját fizetni ügyre van saját tapasztalásom is. Vidéken laktam egyedül az albérletemben. Volt egy Telefon+IP TV+Net csomagom. Telefon be se volt kötve. (2 év hűséggel kötöttem én marha). A szolgáltatással amúgy minden rendben volt szép összeget is fizettem érte anno. Erre egyszer csak jön egy számla amin +8000 Ft telefon cím is szerepel. Mondom wtf. Kértem részletezőt stb. Kiderült, hogy a be se dugott telefonkészülékemmel, ami szintén nem is létezett, telefonáltam "vezetékesen" 8000 Ft ot.
    Nem voltam hajlandó kifizetni a számlát így be mentem a hely Tréé-Mobile-ba, hogy nézzenek már utána. Jön a válasz, hogy fizessem be addig és majd ha ők hibáztak kapok visszatérítést... (egyszer már egy ilyenre ráfizettem, szóval nem hagytam magam.)
    Hosszú story röviden. Nem fizettem és már a felszólítást küldték. Ezek mellet többször próbáltam személyesen vagy telefonon intézni a dolgot, mindhiába.
    Aztán elpattant bennem valami amikor a szerződés felmondási díjjal és kamatokkal fenyegettek meg. Bemegyek a Tréé-mobilba és mint egy fába szorult féreg ordítozni kezdtem az ügyintézővel. Hopp kint termett a fiókvezető és voala utána is néztek. Egy másik ember számláját akarták behajtani rajtam.
    Ott ültem és néztem ki a fejemből.... Hmmm oké. Akkor most erről kérnék valami papaírt. Nem adtak mert épp zártak. Itt rontottam el. Azt az ígéretet kaptam, hogy holnap menjek be és mindent elintéznek.
    Másnap megyek haza melóból és a postaládában egy a helyi T-Mobile iroda által címzett szerződés felmondás és fizetési felszólítás fogadott a postaládában. Bementem a helyi irodába és a főnök sehol. Biztonsági őrök meg kikísértek...
    Azóta sikeresen elmondhatom, hogy 2-3 évbe telt de a bíróság az én javamra döntött... Pfejjj nevetséges.

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák