Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polip

    addikt

    válasz bendzso #5147 üzenetére

    nekem volt venue prom, én vettem meg a legelsőt Mo.-on

    kerüld, mint a tüzet.... ez egy borzalom!

    ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

  • Lall

    veterán

    válasz bendzso #5147 üzenetére

    Csak Dell telefonokra elérhető appok nincsenek. A Connection Settings az egyetlen külön app amivel a szolgáltatódhoz tartozó MMS tudod beállítani. Az én példányomban 512 MB RAM van. Úgy tudom a 16 gigásban mindben ennyi van. Az Omnia 7-hez képest nekem öröm, mert nincsenek az Omnia 7-esem idegesítő bugjai jelen. Ez nem jelenti azt, hogy minden Omnia 7 ilyen, de valószínű én egy selejtest fogtam ki. :) Mint ahogy polip fórumtársunk is a Venu Pro-ból. Nekem a távolságérzékelő remekül működik semmi gond vele. Direkt tesztelgettem, mert olvastam tőle (is), hogy a Dellekben ez hiba szokott lenni. Az amoled színei picit gyengébbek - talán nem annyira túlszaturáltak - mint az Omnia 7 samoled-e, de a fekete itt is fekete, tehát egy slcd-hez képest szerintem jobb. Kamerája az Omniának jobb, de én elég keveset fényképezek mobilról, amit fényképezek arra pedig nekem ez tökéletesen megfelel. A bekapcsológombbal semmiféle rossz tapasztalatom nincs. Összegezve nekem egyelőre sokkal jobban bejön, mert tudok róla telefonálni, ami néha az Omniának gondot jelentett, a net elérés 2G-3G kapcsolgatás is gördülékenyen megy. Újraindítanom a telefont emiatt nem kellett (Omniánál többször). A telefon megítélése persze szubijektív, kinek mi vált be. Úgy néz ki nekem egyelőre ez jobban, mint az Omnia és bármelyik Samsung telefonom. Én is zsákbamacskát vettem, mert mielőtt átvettem, nem volt alkalmam kipróbálni, megnyomkodni, de most nagyon örülök, hogy beleugrottam. Remélem sikerült elbizonytalanítanom. :D

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák