Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    ide is megírom, mert tanulságos. van régről egy Zune accountom, USA/Floridai címmel regisztrálva, ehhez próbáltam a magyar bankkártyámat hozzárendelni. részlet egy beszélgetésből:

    na közben kontaktáltam supporttal. röviden: dögöljön meg az összes köcsög geciláda.

    bővebben: behazudtam, hogy most költöztem usából euba és regisztrálnám az itteni kártyám, de error. erre azt a választ kaptam, hogy "I am very sorry for the confusion. You will need to create a new account with your new region."

    mondom, debazmeg fizetős Hotmail meg Xbox Live account van ezen a Live ID-n, ráadásul több éve ez az email címem, nem fogom lecserélni, mert lusta szarok vagytok megoldani.

    "I am very sorry that is the only way to accomplish what you want to do."

    szóval most már USA/Florida leszek, amíg meg nem döglök, mert új Live ID-t nem fogok regisztrálni az is biztos. egyszerűen katasztrófa ez az egész szar, amit itt ügyintézés címén művelnek, most hatalmasat zuhantak a szememben. úgyhogy óvatosan a Live ID - lakcím párosítással, mert úgymarad.

    még szerencse, hogy kinti barátom volt olyan gáláns és beregisztrálta Zune-ba a kártyáját, azt majd a vásárolgatásaimat PayPal-on egyenlítem neki.

    ja és akkor még a végére odaírja nekem, hogy "I can definitely appreciate your frustration."

    up yours, baby. (sorry, nyilván nem rád haragszom.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák