Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Karma #437 üzenetére

    persze, MSDN meg TechNet itt is van, de hol láttál Apple-nél ilyen milliós ingyenes letöltési lehetőséget? oké, hogy ez reklám is, de akkor is nyíltabban kezelik az egész fejlesztést.

    #435: te vajon hogy találod meg hamarabb mondjuk az imdb programot, 35 egyforma zöld négyzet közül, amelyikre az van írva, vagy a jellegzetes arany-fekete logója alapján? szerintem egyáltalán nem gáz, hogy "színesedik" a képernyő, az Androidnál sem azzal van a gond, hanem hogy minden widget más alakú, más méretű, máshogy működik és máshol vannak a kezelőszervei.

    #438: a linkelt képeket nem látom (404), de el tudom képzelni, HD2-re is néha olyan hányásokat mutatnak, hogy az milyen "szép", hogy rosszul leszek. én mai napig a default témát használom, mert azt legalább dizájnerek rakták össze. a WP7-es képhez: nem feltétlenül kell görgetni, ha ezeket teszed felülre. :P egyébként szerintem az a legjobb megoldás, amit valamelyik demón mutattak, felső rész a "work", legördítesz egyet, az meg a "life". (felül default tile-ok, alul Xbox, képek, Zune, saját appok, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák