Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz arkades #24728 üzenetére

    Olcsó volt maga az alap... girbegurba ház, tropa slide, kopott kinézet. De egy fontos: hibátlan HDD :D

    Azrán ráköltöttem még kétszer annyit, és most perfekt.
    De az igazi kaland az alkatrészkutatás volt eldugott ukrán gsm boltok készletében, ebayen, és itthon.
    Külön örültem, hogy a legritkább, szürke gyári házat sikerült akasztanom hozzá (szerintem szebb az elterjedt ezüstnél, és kiegyensúlyozottabb a 8 gigás változat komor feketéjénél.)
    8 gigásra való fekete hátlap van rajta (van gyári ezüstöm is, de az úgy megtöri a harmóniát, így jobban fest).

    Nem csak hogy dokkolóm van hozzá, hanem a gyári távirányító is, ami a világon semmi más készülékkel nem kompatibilis, és manapság fellelni kb lehetetlen. Ennek ellenére két hó nézelődés után vaterára feltett egyet egy srác, azonnal vittem. :))

    Sorry az offért. :B
    Hogy on is legyek, kb egy hónapja napi ötször újraindulgatott a Priv... arra gondoltam, hogy elrontottam az alaplapot a noname kínai gyorstöltőmmel, ami, ha rá van dugva, az érintőkijelzőt is képes összezavarni.
    Aztán nézelődtem, és valahol írták, hogy a Google szarjai lassítják be, illetve rebbotoltatják a telefont...
    És valóban. A Play Store, és a Google Play Services cache törlése, illetve mindenestől eltávolítása (pontosabban gyári állapotba állítása), majd újratelepítése oldotta meg a problémát.
    Nem csak hogy megszűnt a gyakori random reboot, gyorsabb is lett a készülék, és tovább bírja az akku.
    A Play Services eltávolítása után pár progi bejelenti, hogy ő nem fog tovább működni, viszont valójában mind működött tovább. :F

Új hozzászólás Aktív témák