Új hozzászólás Aktív témák

  • erer1000

    őstag

    van egy Priv-em, és sajnos már megérződik hogy másfél éve vettem, de akkor is használtan, és ki tudja mennyit volt előtte használva.

    szóval lényeg a lényeg hogy már eléggé korosodik az akku, aminek egy két hónapja jele is van.

    alacsony töltöttség esetén , 13-14% alatt ha kap egy nagyobb terhelést, pl kamera megnyitása vagy vaku stb , akkor bármikor lekapcsolhat, és ez elég zavaró, + a SoT is eléggé lecsökkent a másfél évvel ezelőtthöz képest.

    felhívtam a berry szervízt, de azt mondták hogy mindenhez van minden, kivéve Priv-hez, ahhoz nem tudnak akkut szerezni már :/

    1 szombathelyi mobil boltot is megkérdeztem akik tudtam hogy foglalkoznak BB-vel mert Q10 billentyűzetet is javítottak annó nekem, de ott is csak annyit tudtak mondani hogy 4 beszállítójuk van de nem talál egyiknél sem.láttam is a meglepettséget az arcán.

    tudtok esetleg valami külföldi webshopot vagy valamit ahol tudnék értelmes áron venni, 0 km-es akkut? :)

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák