Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz metalstorm #21969 üzenetére

    És asztali kliense sincs. Nem kötekedésből írom ezeket, hanem azért mert a Viber, FB Messenger, Hangouts, Skype és a többi IM nálunk - konkrétan köztem és a feleségem között - azért vált be nagyon, mert akkor is elért, ha én épp telco-ban ülök a melóban és rámír a gépen. Akkor is elér, ha ő éppen altat és csak a tablet van nála. Akkor is elér, ha annyira bele vagyok feledkezve a munkába, hogy nem figyelem a telefonom. A BBM nagyon jó. De jól mutatja az elfogadottságát, hogy azok sem használják, akiknek van. A kollégáim azért nem használták, mert akkor még volt Facebook Messenger és Viber a céges BlackBerry-kre. És ők egyébként is inkább hívtak és e-mailt írtak. Én mondogattam nekik, hogy használjuk már ezt, mert kényelmes, gyors és nem mellesleg csoportot is lehet csinálni. Kiröhögtek és mentek tovább. Lehet, hogy hülyék, de én szerettem volna könnyíteni a kommunikáció folyásán én szerettem volna maximális elégedettséggel kihasználni a BB Classicot. Nem ment, mostanra pedig szépen le is épült a támogatottsága.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák