Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz lugosi #19019 üzenetére

    Koszonom szepen a kimerito valaszod!
    Valahol legbelul tenyleg eldontottem, viszont ugy voltam vele, hogy sokat szamit milyen valaszt kapok olyan embertol, akinek tobb koze van a markahoz es a tipushoz mint nekem. Ebbe a honapba koltozunk, lesz ami vigye a penzt, es hat nem is letszukseglet, mert a mostani is tokeletesen mukodik (plusz hiaba T-s a cucc, szerintem fuggetlen. Majd kiprobalom, bar a sim zar szerint elvileg fuggetlen).
    Azt tudom hogy a 2-es modell jobb, viszont tenyleg csak telefonalni hasznalom a BlackBerryt, szo szerint semmi masra, toltore meg minden este felkerul, akar 30, akar 70%-ig meritem le. Tenyleg zavarnak a karcok (plane a kameran), pedg volt anno olyan, hogy ennel sokkal rosszabb allapotu telefont hasznaltam elsodlegesnek, most meg ugye itt a par honapos, karcmentes G4 is melle... Nehez dontes. Tenyleg imadom ezt a modellt, nagyon megszerettem a BlackBerryket is (innentol tuti hogy mindig lesz nalam egy hasznalatban, egy qwerty gombosra is nagyon faj a fogam), es jo erzes lenne egy zsir ujat kezbevenni, meg hasznalni. :) Viszont amig ez is tokeletesen mukodik, es tokeletesen hasznahato arra amire kell... Na mindegy, alszom meg ra egyet. De ha Te azt mondod nem feltetlen eri meg a 24k rafizetest, szerintem halasztom, es ha ezzel neadjaisten barmi tortenik, majd akkor veszek egy ujat. Csak ezzel ne legyen baj, mukodjon tovabbra is megbizhatoan. :)
    A 3-mas tipusrol kapott inforol se tudtam, de orulok hogy leirtad.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák