Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz delacct #70 üzenetére

    Figy, az én xp-m sose fagy, és átlagban 3 évig van fent egy rendszer. ;)
    Csak normálisan kéne használni. :K
    HA nem érdekel a gém akkor csak használj linuxot, csak nehogy a végén azért legyen jobb mert úgysem gémelsz. :K
    Jaaaaaj, na ne mond, hogy nincs tört/illegális progid. :DDD

  • blue_label

    csendes tag

    válasz delacct #70 üzenetére

    "Számomra a Linux illetve Unix kihivás ahol nem készen kapom a syart és nézek,anyázok felváltva ha valami nem megy.
    Nem itt belenyúlhatok könyékig a kódba.
    Ti meg addig csak nyugodtan nyomjátok a gépeteken a game-t."

    Te most a géphasználók 80%-át szidod, beláthatoda hogy a Linuxxal játszadozás egy szűk réteg hobbija.(nem mintha én ezt a réteget nem ismerném el!)
    "DE!
    1.)Senkit nem akar senki megtériteni,mert felesleges r=1 userekkel bajlódni,lásd ubuntu disztró körüli juzersereglet.
    2.)Ha kiirnák emiatt a 35Milliárd Ft miatt a népszavazást,hogy : Akar e ön minden windows reboot után 300Ft-ot fizetni akkor más lenne a képlet."

    Általában egy üzlethez két fél kell. Azért mert a kormány minden szart megvesz az adófizetők pénzéből az nem tartozik ide.

    "Persze értem én,jobb letöltögetett lopott szoftvereket,feltörögetve nyomkodni a gépet otthon mint kicsit gondolkozni és tanulni."

    Nekem az Officeom es a Windowsom is boltban vásárolt,de ne akarj nekem itt okoskodni, kétlem hogy te minden filmet megveszel a boltban.(Maga a gondolatkör igen is összefügg.)

    Tanulásról meg főként ne akarj kioktatni, amikor még egy ember nevét sem tudod leírni, ráadásul egyes kommentjeid értelmi színvonala a mácskám szellemi képességeivel sem ér fel.Mondjuk ez még 14évesen nem is lenne gáz...

    Itt szeretném lezárni a vitát, te maradj a tökéletes Linuxnál én meg szar XPnél.

    Ja igen, és PS3mon játszok, nem PCn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák