Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flatline#2

    tag

    válasz F_Peter #589 üzenetére

    Segítek. Összeadta a wiki oldalon található játékok eladási számait. Így jött ki, hogy x exclusive és y non-exclusive cím van. Az már más kérdés, hogy a logika ott hibás, hogy nyilván nem csak ennyi non-exclusive cím van, mint amennyi eladás ott szerepel, mint ahogy nem csak annyi exclusive sem (bár ebből nyilván jóval kevesebb).
    Én ez alapján inkább abba a kijelentésbe tudnék "belekötni" , hogy akiknek nincs ideje azok exclusive címekkel játszanak otthon főleg. Szerintem egyébként ez pont fordítva van. Akinek nincs ideje az inkább leül valami elé ami rövid távon is szórakoztató 1-1 körre, minthogy nekiüljön egy főként sztori orientált játéknak, amire időt kellene szánni, de ez csak vélemény.
    Amúgy meg ha azt nézem, hogy a PS4 vásárlók fele veszi csak az exclusive címeket, akkor az nekem kicsit csalódásnak tűnik, azt gondoltam ezek sokkal jobban vonzzák a konzolosokat. Arra gondolok, hogyha a korábbi eladási számokat nézem, az egyik legnagyobb PS4 exclusive játékot Uncharted kb. a konzolt használók 10%-a vette meg. Ok nem tudjuk hányan cserélgetnek.
    Mondjuk Microsoftnak biztosan fájnak ezek az exclusiveok, hiszen ha csak az eladási adatokból indulunk ki, kb annyival többen vettek PS-t, mint amennyivel több exclusive eladás van PS oldalon.

  • hajbel

    addikt

    válasz F_Peter #589 üzenetére

    Hanyadszor írjam le, hogy az xboxos fórumtársad által megadott listából összeadtam az exkluzív és a nem exkluzív címek eladási szamaitdatait? Érthetően le van írva a hozzászólásban, amire válaszoltál, csak el kéne olvasni! Egyszer már magyaráznom kellett szazalékszámítást a fórumon. Akkor nem gondoltam volna, hogy egyszer elsős matekot is kell majd. Ez egy számítástechnikai fórum. Ennyit az emberek tájekozottságáról.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák