Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz julius666 #93 üzenetére

    A kolléga feltevése az volt, hogy ha valami probléma van. Na ezért került elő a regedit.

    Az Ubi szoftvere központja meg egy dolog, azon kívül ott a GUI-s csomagkezelő, meg más disztróknál más csomagkezelők, hasonló sw központok. Azok használatához sem kell pilótavizsga.

    3. géphez: Van néhány disztró, ami alapból többet tud, mégis nagyságrendekkel kisebb igénye van, mint pl. egy XP-nek. Ott még futnia is kell pár extra proginak, ami megint csak káros a fogyasztásra nézve.
    AMD radeon drivereivel voltak gondjaim nekem is, de legalább fejlődnek. Most már telepítéskor fel tudja tenni pár disztró a drivert a teljes CCC-vel együtt és még működik is benne minden funkció.

    ViZion: na ezt most passzolom, még csak mc és terminálban jártam az ntfs-es meghajtómon. Majd legközelebb megnézem, mi a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • anulu

    félisten

    válasz julius666 #93 üzenetére

    mióta fent van a W7, 1x túrtam a registryjét, hogy admin jogosultság mellé is átadja a felmappelt network share-ket. reg túró cuccot elvből nem használok. szerintem a megjelenés óta eltelt időt figyelembe véve nem rossz arány ez :)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák