Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Tiédetis #50 üzenetére

    Figyelj már, ha tökmindegy, akkor mit rugózol rajta?

    Ha megfogalmazol egy kritikai észrevételt, akkor arra szokásom reagálni (nahát, ez biztos furcsa). Poco F2 teszt azért nincs, mert a partnereink kínálatában nem jelent meg. Nem fogunk "némi reklám fejében" tesztcuccot kunyerálni, ez ugyanis fordítva működik: már azzal, hogy teszteljük és feltüntetjük, hogy honnan érkezett kvázi ajándék megjelenést adunk. De mivel csak himihumi helyeken van itthon Poco F2, azok meg nem annyira szeretnek minket (és vica versa), ezért nem bukkant fel ilyen lehetőség.
    Plusz ha van rá esély, hogy a meglévő és megbecsült partnereinknél felbukkan, akkor nem szerzem be máshonnan a motyót, talán fura, de inkább megvárom, míg olyan helyről érkezik, amely hellyel évek-évtizedek óta felhőtlen a kapcsolatunk.
    Az egyetlen opció az lett volna, ha a kínai webshopos vonalat nyomasztom az igényemmel, de ott a marketingesek kvázi havonta cserélődnek és rendre teljesen ostoba igényeket fogalmaznak meg csak azért, hogy tesztre elküldjék a cuccot (tegyél a cikkbe kuponkódot, oszd meg Facebookon).

    Na, most már akkor talán tényleg tökmindegy.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Tiédetis #50 üzenetére

    Én azért nem értem mit rugozol rajta mert rengeteg helyen meg van teszt. MAval sztem évek óta komoly probléma, hogy egy "szerintem jó/rossz" tetsztet tolnak. MIndegyik cikkírónak más a jó/rossz. A teszteket nem lehet hasonlítani. Egy uazt fényképezzük uolyan fényviszonyok közt vagy legalább egy uazt fényképezzük teszt sincs. (Amivel pl kamera vmennyire hasonlítható) Nincs érdemi aksi teszt csak az 1napot vagy 1.5napot nyomkodva kibír. Audiora szerintem jól szól.....
    Lehetetlen összevetni készülékeket nincs nagy érdemi része. Hobbinak megnézni jó az írásokat de érdemileg nagyon necces.

    És MOon még mindig ők talán a legjobbak. :) :W :R

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák