Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz d@vee #37 üzenetére

    "Otttartunk, hogy amit keresnél pénzt, annak a 60-70%-a adóba megy és akkor még csak egy telót vettem."

    Nekem nem lenne evvel a 60-70%al bajom, ha azt érzem, hogy ezért kapok jól müködő EÜt, jól müködő oktatást és valós szociális védőhálót. De nem kapok. És itt felmerül a kérdés. Mire fizetem én be a megkeresett pénz 60-70%át? MIlyen jogon veszik azt el tőlem?... :W Ezt a pénzt Tiborcz, Orbán, Mészáros... elveszi, ellopja tőlem. Vesz belölle hotelt, kempinget, gyárat, jachtot, repülőt.

    Innen pedig a legkissebb lelki furdalásom nincs akárhonnan rendelni és 0 vagy 19%os áfát nuku arijust fizetni.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Tiédetis #50 üzenetére

    Én azért nem értem mit rugozol rajta mert rengeteg helyen meg van teszt. MAval sztem évek óta komoly probléma, hogy egy "szerintem jó/rossz" tetsztet tolnak. MIndegyik cikkírónak más a jó/rossz. A teszteket nem lehet hasonlítani. Egy uazt fényképezzük uolyan fényviszonyok közt vagy legalább egy uazt fényképezzük teszt sincs. (Amivel pl kamera vmennyire hasonlítható) Nincs érdemi aksi teszt csak az 1napot vagy 1.5napot nyomkodva kibír. Audiora szerintem jól szól.....
    Lehetetlen összevetni készülékeket nincs nagy érdemi része. Hobbinak megnézni jó az írásokat de érdemileg nagyon necces.

    És MOon még mindig ők talán a legjobbak. :) :W :R

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák