Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricinus13

    senior tag

    Engem ebben az egészben csak az zavar, hogy "sáros" emberek/nemzetek dobálják a sarat leginkább a németekre, pedig ha szét néznénk egy kicsit akár a nagy és jóságos USA háza tájékán bizony találnánk nem egy-két ehhez hasonló dolgot, az oroszokról ne is beszéljünk. Én már egyáltalán nem nézek semmi olyan történelmi műsort/ olvasok hasonlókat, mert felháborító hogy milyen propaganda folyik. Csak ugye amit az USA csinál az nem propaganda olyat csak a németek tudnak. És félre ne értsen senki nem pártolom azt amit akárki is művelt, egyszerűen objektíven állok hozzá a dologhoz, és zavar ha valaki ferdít a tényeken.

    Mellesleg szerintem azért sem nagyon tudunk a Gulágokról, mert ugye arról nem igazán volt okos dolog beszélni, a TV-ből meg csak a Holocaust folyik ömlik. És nem is csináltak belőle akkora ügyet mint a Holocaustból(nem akarom lekicsinyíteni de azért valljuk be hogy tényleg csak az jön mindenhonnan), mert a Szovjetunió szövetséges volt és a havert nem sározzuk mégjobban össze.

    Én tudok egyet, s mást mert egyik felmenőm volt Málenkij roboton, 500 emberből 2-en jöttek haza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák