Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz pusszycat #39 üzenetére

    Nekem most egy 9 órát bíró fülesem van de csak balos a jobbost megette a kutyám.

    :))

    es ha megy a zene a pocijaban halljatok?

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Yeffy

    veterán

    válasz pusszycat #39 üzenetére

    de csak balos a jobbost megette a kutyám. Azóta tovább bírja.
    ez jo, jot nevettem. :DD :))

    en ugyan csak a jack reszevel, de egyetertek a cikkel, radiot nem igazan hallgatok mar ezer eve. semmi masrol nem szolt, mint az alma ujabb penzszerzo muveleterol, ha jol tudom. tudniillik a jack szabvany open source/free, mig az o Lightning-juk nem az. igy hat, ha gyartani akarsz hozza eszkozt, fizetned kell licenszdijat, ami a jackbol nem, vagy nem hozzajuk folyt be.
    vannak/voltak jo ujitasaik, de ettol, meg a notch-tol mai napig agyf.szt kapok. :((( bar utobbinal naluk legalabb van ertelme, pakoltak moge rendes Face ID-t, ezt elismerem. megha en maradok is a FP-nel.

    amugy meg, ha jol tudom, az elso jack-mentesitett telo nem szifon volt, hanem valamilyen Motorola, nehany honappal elotte, mar nem emlekszem ra, talan a Z szeriabol.

    ami meg szinten megjegyezheto:

    - jo tud lenni a TWS fules, nekem is van mar par honapja, de ha beszarik valamelyikben is az akksi, akkor dobhatod ki, mig a driver lehet, h hibatlan benne. ok, kabel is tud szakadni, tudom. de ez is lehet viszatarto tenyezo.
    - a Type C mar eleve sokat van hasznalva, legalabb is nalam, ugye toltesre, meg adatatvitelre is. na mar most e melle meg dugdosol ra zenehallgatashoz eszkozt, foleg, ha mindennap/napi tobbszor, eselyes, h hamarabb fogja magad a csati megadni/elkopni, mint amikor kulon van jack.
    - engem annyira nem erint, de suru/busy helyeken, ahol sok a vez.nelk/BT eszkoz, eleg szep lagokat/losst ossze tud szedni a TWS, koszonhetoen a WiFi-nek, meg a tobbi wireless cuccnak, jo kis zavaro eszkozok tarsasagaban, leven sokuk hasznalja a 2.4 GHz-es tartomanyt.

    mindegy, ez van, uszok az arral, probalok olyan eszkozt keresni leendo telovaltasomhoz, amin van, aztan bizom benne, h nem hal ki.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák