Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz M_AND_Ms #126 üzenetére

    Jól értem, hogy kódolatlanul megy a digitális tv (ingyen), Te analógra fizetsz elő, és ha baj van a digitálissal, akkor nem hárítják el ingyen?
    Mert ha így van akkor örülj,h egyáltalán foglalkoznak vele, hiszen egy olyan szolg-ot használsz, amiért nem fizetsz.

    (#130) azbest
    az up oldalt miért érintené a vod, meg társai? minimális feltöltést használ.

    mellesleg aki csak dslt használ és nem tud lépni t-től és aktuális lenne neki, annak javaslom gyorsan nézzen körbe az alternatívok között (hátha ők még nem vették át a t-s sebességeket)

    [ Szerkesztve ]

  • tomazin

    veterán

    lejárt a szerk :(
    szolgáltatóváltóknak adslen:
    többen is írták, hogy nincs alternatíva, "rögös az út", stb.
    ez abszolúte nincs így. szüleimnél minden évben máshonnan jött a számla a netre, ugyanis dupla kedvezménnyel is többe került a t-nél szolg, mint t-s telefon+random szolgáltatós dsl. ha lejárt a hűség és találtam egy jobb ajánlatot más szolgáltatónál, akkor szépen felhívtam az aktuálisat, megkérdeztem mit tud ajánlani. mondta,h pl. 8asat 4000ért. mondtam,h akkor ebből váltás lesz, mert máshol ugyanezt 3200ért megkapom. (random számokat írok, csak hogy érthető legyen). ha nem tudott jobbat ajánlani, akkor szépen felhívtam a 3200-es szolgot, megrendeltem a netet, megkaptam a user/pass-t, illetve a dátumot, hogy mikortól fognak ők élni a vonalon. azon a napon pedig szépen az új user/passal csatlakoztam és ennyi volt a szolgváltás. (illetve még a 4000es szolg utolsó számláját megnéztem,hogy nem számláztak-e túl)
    tehát le sem kell mondani a régi dsl-t, megrendeled az újat, átírod a usert és kész.

    hogyan találj szolgáltatót?
    régen volt az nmhh-nak a tantusza, ami prímán működött. sajnos az adatbázist nem frissítik alatta, így most eléggé használhatatlan, illetve amit találtam még oldalt az is rég megszűnt szolgáltatókat írkál. úgyhogy azt tudom javasolni, hogy érdemes a gugli 10. oldalán is keresni (noname szolgáltatóktól is rendeltem netet és mivel tisztában voltam azzal a vonal mit bír, így annak megfelelően rendeltem netet és nem is volt gond)

    viszont akiknek egyáltalán nem ajánlom a fenti procedúrát, akiknek alapból baj van a dsl-el (szakad, lassú, stb)
    ugyanis nekik egy pokol lesz, mert a kis szolgáltatónál kell hibát jelenteni, aki jelenti a t-nek, aki vagy csinál valamit vagy nem, így ők maradjanak a t-nél, mert sokkal rosszabbul járnak.

    (#133) mlinus most fogtam fel,h a dsl-t nem igazán érintette ez a dolog :W na szövegértés 1-es nekem

    [ Szerkesztve ]

  • tomazin

    veterán

    válasz vittorio7 #224 üzenetére

    Ezzel a megoldással nem a t-nek fizetsz. Tudom, hogy ugyanazon a vonalon fog menni, de értelmesebb árat el lehet érni. Csak ezt kevesen tudják, meg még kevesebben hajnaldóak rá.

  • tomazin

    veterán

    válasz Silenzio #242 üzenetére

    Gratulálunk Ön sikeresen teljesítette az Agymosott Céges Alkalmazott tréning 2. fázisat, ahol a jól megtanult "hogyan tartsunk meg ügyfeleket" szöveget sikerült egy nyilvános fórumon előadni. :C

    De akkor mondja már meg kend itt a nagy érvelésben, hogy
    "Azt tette, amit tennie kellett, hogy maximalizálni tudja a felhasználói bázisát a KIÉPÍTETT hálózatokon. Felpimpeli a meglévőt, mert komoly fejlesztésekre nincs pénze"
    a nagy tőkeerős (tőkeszivattyú) TréCom miért nem fejleszt komolyan? Miért downgragel helyette a már KIÉPÍTETT hálózatán? Nem kell az embert hülyének nézni. Eltelik 3hét és úgy hivatkozva lesz erre, mint a sicc, hogy ennyi a garantált.

    Ezt a passzívagresszív (úgyszintén begyakorolt) bullshit meg... Engedje már meg a kedves felhasználónak, hogy saját magának eldöntse, hogy mit szeretne. Elhiszem én, hogy ez frankón működik az átlagnál, akinek az internet a faszbúkkal, meg a zindexxel egyenlő. De itt a ph-n az emberek szvsz 90%-nak van elképzelése arról ,hogy mire is akarja használni a netét. Egyszerűem szánalmas, hogy a bűntudatra építve akarnak megtartani embert.
    És lehet itt a szélsőségekkel operálni, mert igen a gigabites net szerintem is felesleges. Ellenben mennyiért is tudok beköttetni egy 100mbpst? 3700píz? (magában) mennyi a t-comnál az 50es 3as csomagban? 6090ft?

    Ahhoz meg kimondottan gratulálok, hogy sikerült 1ügyfelet bekötni aki a digitől ment át. A diginek ugyanezen idő alatt meg sikerült 50et bekötni aki a t-től ment át.

  • tomazin

    veterán

    válasz Bici #291 üzenetére

    az a baj az ilyet magától teszi, hiszen a céget bántják, tehát őt bántják, mert ő egy fontos része a cégnek :(

  • tomazin

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #339 üzenetére

    Azért a T-s szerelőket megvédeném, ui. ők voltak az egyetlen olyan alkalmazottjai a cégnek (hibaszerelők voltak és nem alvik), akik intelligens módon tudtak kommunikálni, sugárzott róluk a profizmus, és gyorsan megoldották a gondot (mondom ezt úgy,hogy leidiótázott).
    Mondanám,h ez az elvárható, de nem. Az ügyfélszolgálat, a lemondás, a panaszkezelés, a megrendelés (lehet együtt van a lemondással) mind dilettáns. Egyedül tán a Hd-s még az akikkel nincs nagy baj.

  • tomazin

    veterán

    válasz Shodan #342 üzenetére

    és 500x több bevétel, és még a bixnek sem kell annyit fizetni, de mindenki hülye csak a t-s a helikopter.

    csak reklámra többet költenek mint amennyiből a digi fenntartja a hálózatát
    hiszen a szart elég sokáig kell reklámozni, hogy pár hülye lehiggye,h arany...

    Ez kb olyan mintha a media marktot akarnátok összehasonlítani egy olcsó kis webshopal. Árban soha nem fogja vele tudni tartani a versenyt!
    Ööö pont nem. T-nek egyedül a nagyobb infrastruktúra miatt van szüksége több alkalmazottra, de ennyi. A MM raktároz, illetve üzlethelyiséget bérel, benne eladókat alkalmaz ezért drágább, mint a kisbolt. A t egy az egybe ugyanazt nyújtja mint (mint szolgáltatást) a digi, csak 2x akkora haszonkulccsal, vagy jelentősen nagyobbal.

Új hozzászólás Aktív témák