Keresés

Aktív témák

  • tasika16

    tag

    Őszinte leszek én használok Adblockot, de mielőtt megköveztek szögezzük le nem ti oldalaitokon. Ennek több oka is van az egyik, hogy tényleg abszolút korrektek vagytok reklám tekintetében nem zavaró abszolút a témába vág néha még meg is szoktam nyitni. A másik oka, hogy évek óta ez az a felület, amit IT témában böngészek. Itt nézek utána, hogy ha egy új telefont akarok venni, hogy nektek mi a véleményetek róla. És ami szintén zseniális, hogy van Mobilarena tv (bár ezt az utóbbi időben, mióta nem BOG, Dr. Kind, vagy Bocha szolgáltatja a tartalmat nem nézem, semmi bajom az új tagokkal, de nekem valahogy az ő stílusok nem jön át egy-egy ilyen videóban) Ezért most elolvastam ezt a cikket és felnéztem és nyugtáztam, hogy itt nincsen bekapcsolva az adblocker. Jó, hogy figyelem felhívót tesztek ide, mert sokszor elfelejtem, hogy be van kapcsolva. Amúgy kár hogy több oldal nem ilyen korrekt a reklámokkal kapcsolatban és irritáló módon jönnek a hirdetések.

    Viszont egy másik dolog, ami a cikk olvasása közben eszembe jutott, hogy a prémium tagsághoz lehetne olyan szolgáltatás, hogy bizonyos online shop-okkal szerződésbe léptek és mondjuk aki prémium tag az az adott oldalon kap x százalék kedvezményt. Ez amúgy csak egy ötlet, hogy pl én ilyen esetben megfontolnám, hogy előfizetek :D

    És végszóként szerintem a többi fórumtárs nevében is mondhatom, hogy köszönjük a sok éves munkátokat. :D

  • tasika16

    tag

    válasz KINKY_007 #708 üzenetére

    Kedves kollega enged meg nekem, hogy feltegyem a kérdést, hogy eszedbe se jut, hogy azok az oldalak vannak linkelve mindig, amik a hosszú évek alatt korrektnek és megbízhatónak mutatkozott. Nyílván a cikk író csak körbe nézz, hogy jelenleg mi az ami megérős. Onnan meg már te is rá tudsz keresni az adott termékre és onnan már magad vállalod a garanciát, hogy egy noname világ végi boltból rendelsz, ahol mondjuk nincs garancia, vagy törve szállítják ki a terméked. Ez az egyik fele a másik viszont az, hogy igen adott boltokból kapnak tesztelésre termékeket és nyilván olyan jellegű boltok ezek, akik alatt az évek folyamán szintén bebizonyosodott, hogy nem szart árulnak. Abban biztos lehetsz, hogy, ha a linkelt boltokból vásárolsz, akkor nem verik át a fejed.

    Amúgy én támogatom a webshopos ötletet :D

  • tasika16

    tag

    válasz pgkn #874 üzenetére

    Remélem a cégetek reklámjait nem te fogalmazod :D

Aktív témák