Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    Minap írták, hogy vásárlás előtt olvasni kellett volna.
    No, pontosan így tettem annak idején. Betértem ide, és olvastam. Csupa csillogás, álomkészülék hozzászólás, így kétség nem fért hozzá mit veszek. Nem kitaláció, most is ott vannak az írások, hogy -mióta áttértem droidról a napjaim vidámabbak. Megvettem. Elkezdtem megismerni, és az álomvilág hirtelen pokol közeli élményekre váltakoztak. Folytattam az olvasgatást a készülékről, és rádöbbentettek az írások, hogy nem is annyira biztos, hogy őszinte véleményeket olvastam, ami kimerülhet abban is, hogy növelje az ilető a készülékének az eladási esélyeit, vagy sokan vannak, akik tényleg megelégszenek a jelenlegi állapottal.
    Aztán amikor itt leírja valaki a negatív tapasztalát az ember kimoderálják az írást, vagy szinte hülyének tekintik. Jelenleg ott tartok, hogy röhejes áron feltettem a telefont hirdetésbe, de valahogy a kutyának sem kell... Van egy olyan sejtésem, hogy rajtam fog maradni, ráadásul kettőt vettem belőle, de párom az akkura panaszkodik erőteljesen, pedig ő csak kizárólag telefonálásra használja. Fél nap alatt 80%-ot merült!!! És azon tényleg csak a gyári programok vannak, bár fel lett frissítve W10-re. Neki a 420 build van.
    Az tény, hogy vannak kimondottan (nem kevés) előnyös tulajdonsága.

    [ Szerkesztve ]

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák