Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz moleculez #40 üzenetére

    Majd pár év múlva a zepöl kiadja használható formában.

    2015 vége van, ez a vonat már 5 éve elment... legalább is a post-jobs érában én nem éreztem egy keynote-nál sem a wow-faktort. tisztes iparos fejlesztések ülve egy már létező hullámon, vagy még annyi sem. (ne kelljen krédózni az almához való hozzáállásomat, abszolút naturál, se bajom nincs a márkával sem nem rajongok érte)

    @Fiery: A Microsoft vizioja az, hogy hamarosan nem lesz szukseg PC-re, notebookra es tabletre sem, hanem csupan egyetlen eszkozzel, a telefonoddal fogsz mindent megoldani. Ezzel az elkepzelessel van valami problemad? Ha nem, akkor mi is a gond?

    mármint azon kívül, hogy eléggé öntökönlövésnek látszik egy telefon fizikai korlátaiba szorítani a mindenkor szükséges teljesítményt? persze, ez teljesíthető a mindig aktuális igényekhez mérten, de ehhez bőséges felár társul, és a relatív teljesítmény is nagyságrendekkel jobban inflálódik, mint egy tágabb mérethatárokkal rendelkező eszköz esetén (méret, aktív hűtés, stb.)

    nagyon egyszerűre lefordítva vehetsz egy méregdrága telefont amit aztán cserélgethetsz kb. évente, azért az extráért hogy mindig a zsebedben lehessen az irodád. ez így nekem cseppet utópisztikus.

    több fantáziát látnék abban, ha a "dokkolóba" is kerülne némi vas, ami a telefon erejét egészítené ki amikor arra szükség van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák